Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler 5 powered BB kontrol edin

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 5 , 5

Konu: BB 4.2.0 Çıkış - vBSEO destekli! BETA

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar
    Blog Başlıkları
    1

Default BB 4.2.0 Çıkış - vBSEO destekli! BETA

Selam

Ben çoğu bu sürüm için beklediğini biliyorum Harika bir haber - destekliyorsa vBSEO. Bu bağlantılar daha fazla çeşit çevirir bile iyi haber - vBET3.x de (şimdilik).

Kullanmayın edenler için vBSEO biz de iyi bir haberimiz var - özgü büyük bir sayfa için kurulum yapılan testlere göre gerçekten büyük sayfaları hatta 7 kat daha hızlı çevirir yapar çeviri algoritması iyileştirme yaptı.

Ayrıca bizim şablonlar değiştirdi ve yeni vB4 şablon sistemi için ayar.

, Tüm ayrıntıları aşağıda için bkz.

Yeni:
    • vBSEO desteklenen ve ilgili bağlantılar çevirir: iplik, bloglar, CMS makaleler, CMS bölümleri, CMS makaleleri
    • Optimize edilmiş çeviri algoritması ve 2 ileri performans ayarlarını ekledi: 'HTML boyutu: kesme noktası'Ve'HTML boyutu: start kesme'
    • Optimize yeniden yönlendirme (daha önce yapılan)

Hatalar düzeltildi:
    • Önbellek için blogu RSS
    • Forum rehberi dışındaki sayfalar için çeviri desteği

Değişti Şablonları (yeni vB4 şablon sistemi):
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
    • vbenterprisetranslator_wrong_message_language
    • vbenterprisetranslator_def_lang

Yeni performans seçenekleri hakkında çok az açıklama. Onun ana sayfası gerçekten uzun tercüme olduğunu keşfetti out müşterilerin sunucuları bir kurulum yapma zaten önbelleğe alınmış bile. Tüm diğer sayfaları hızlı tercüme edilmiştir. Biz soruşturma ve bu biz keşfetti. Gerçekten büyük dizeleri çalışırken PHP performansı önemli ölçüde aşağı gider. PHP Böyle bir durumda sadece bazı geçici bir dosyaya yazar ve dosya üzerinde çalışan bellek yerine varsayalım. Çünkü bu çeviri algoritması değiştirilmiş ve gerçekten büyük çıkışlar çeviri sırasında küçük parçalar halinde kesilir. Bu değişiklik sadece büyük sayfaları etkiler ve yeni performans parametrelerini yapılandırabilir. Müşteri forum ana sayfada Sonuç ne oldu. Çeviri yapmak zaman yaklaşık 21 saniye arasında yaklaşık 3 saniye kadar indi. Bu müşteri için bir fark yaratabilir varsayalım Ve biz bu aynı zamanda sizin için büyük bir fark olacağını umuyoruz

PS.
    Düşünme daha önce lisans satın kullanıcılar için, BB sonra vB4 destekleyen (PM veya e-posta) benimle irtibata geçiniz. Kurulum hizmeti bekleyen ise, Admin KP erişim bilgilerinizi gönderin vBSEO CP ve FTP. Biz, lisans tarihinden değişecek emin ise bu konuda lütfen bize hatırlatır. Teşekkürler

Üye

Quote Nickli Üyeden vBET View Post
    PS.
    Düşünme daha önce lisans satın kullanıcılar için, BB sonra vB4 destekleyen (PM veya e-posta) benimle irtibata geçiniz. Kurulum hizmeti bekleyen ise, Admin KP erişim bilgilerinizi gönderin vBSEO CP ve FTP. Biz, lisans tarihinden değişecek emin ise bu konuda lütfen bize hatırlatır. Teşekkürler
    Text automatically translated from: German to: Turkish
    Translated text
    Nasıl anlayabilirim?

Tebrik
    Original text

Blog Başlıkları
    1

Biz satın alınan bazı müşteriler vardı BB değilken vB4 destekler olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden de kullanabilirsiniz. BB bir süre için tüm. Bu yanlış anlama üzerine bir şey gevşek böylece kendi lisans tarih değişti olacağını vaat neden

Yasak

Red face BB 4.2.0 Çıkış - vBSEO destek! BETA

Text automatically translated from: Norwegian to: Turkish
    Translated text
    BB Merhaba!

Bu foruma tamamen yeni, ben yanlış parçacığı verebilirsiniz.

Başka dillerde forumlar malların bulunduğu çevirmen çevrimiçi saygı Bulundu.

4.2.0 çevirir BB için bir lisans satın alarak bir forum vBulletin ile daha sonra da satın almak ya da yakında sona koymak ayrı ve evenuelt olmalıdır.
    Ya da tüm paketi forum ve bir çevirmen içeren satın alma?

Peki ev sahipliği hakkında, vb nasıl bunu?

+ Bugün ücretsiz bir forum bir site var, ama bizim forumdan bana çok BB çevirmen ve açılan reklam istiyor. Hatta herhangi bir reklam ile bağımsız olacaktır.

Forum seçmek için deri bir sürü var mı?

Roger Meyer Norveç
    Original text

Blog Başlıkları
    1

Quote Nickli Üyeden Pilar10 View Post
    Text automatically translated from: Norwegian to: Turkish
    Translated text
    BB Merhaba!

Bu foruma tamamen yeni, ben yanlış parçacığı verebilirsiniz.

Başka dillerde forumlar malların bulunduğu çevirmen çevrimiçi saygı Bulundu.

4.2.0 çevirir BB için bir lisans satın alarak bir forum vBulletin ile daha sonra da satın almak ya da yakında sona koymak ayrı ve evenuelt olmalıdır.
    Ya da tüm paketi forum ve bir çevirmen içeren satın alma?

Peki ev sahipliği hakkında, vb nasıl bunu?

+ Bugün ücretsiz bir forum bir site var, ama bizim forumdan bana çok BB çevirmen ve açılan reklam istiyor. Hatta herhangi bir reklam ile bağımsız olacaktır.

Forum seçmek için deri bir sürü var mı?

Roger Meyer Norveç
    Original text
    Merhaba Pilar10!

BB böylece vBulletin vBulletin olması gerekir kullanmak için bir eklentidir. BB lisans sadece içerir BB - VBulletin ayrı ayrı satın almanız gerekir. vBulletin, bildiğimiz en güçlü forum motoru ve binlerce derileri vardır

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33