Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 9 , 9

Konu: CoinForums.com yüklemek için BB-Sonuçlar

Üye

Default CoinForums.com yüklemek için BB-Sonuçlar

Ben çalıştırmak Coin Forum - Sikke bilgi toplama sikkeler, para birimi ve posta havalesi. - Yeni bir forum, madeni paralar, para birimi ve diğer öğeleri adanmış. Biz sadece birkaç ay önce başladı.

BB geçen hafta kurduktan sonra biz zaten kendi dillerinde ABD dışında diğer ülkelerde, özellikle bizim galerisi için, bir çok hit almaya başlıyor.

Sonuçlar zaten büyük olan ve google hatta tüm sayfaların dizin değil.

sitesini ziyaret edin:Coin Forum - Sikke bilgi toplama sikkeler, para birimi ve posta havalesi. Google 25 Nisan 2010 itibariyle 5,840 dönüyor. Son birkaç hafta içinde sonuçları ~ 350 civarında.

Harika bir ürün, güncel tutmak.

Üye

Sitesi gösteriyor: Sonuçlar 1 - 10 coinforums.com gelen yaklaşık 16,200. (0.21 saniye) google.

Artış trafiği, artık neredeyse 3x olmuştur ve hala bir artış alıyor. Sitemizin YENİ ve bir forum + sikke ve para bir galeri bulunuyor. Şimdi, 85 farklı ülkeden yaklaşık 20 yüklemeden önce ile karşılaştırıldığında hit elde edilmiştir.

Sonuçlar çok olumlu.

Üye

Quote Nickli Üyeden JinLeeHui View Post
    Merhaba,
    Forum için üzgünüz, Im yeni. Benim görevim, organik çince yeşil çay ile ilgili anket tamamlamak için.
    Bir dakika varsa, o zaman yeşil çay favori markası mesaj bana mısınız?
    Şimdiden teşekkürler,
    Sevgiler Jin
    lol ... ne bir duş. Şimdi de uluslararası spam Sanırım endişelenecek zorunda gidiyorum ..

Quote Nickli Üyeden Jesh View Post
    Sitesi gösteriyor: Sonuçlar 1 - 10 coinforums.com gelen yaklaşık 16,200. (0.21 saniye) google.

Artış trafiği, artık neredeyse 3x olmuştur ve hala bir artış alıyor. Sitemizin YENİ ve bir forum + sikke ve para bir galeri bulunuyor. Şimdi, 85 farklı ülkeden yaklaşık 20 yüklemeden önce ile karşılaştırıldığında hit elde edilmiştir.

Sonuçlar çok olumlu.
    Jesh, harika bulunuyor. Bunu denemek için cazip gettin ediyorum.

btw, önce ... Michal söz edilmemiştir varsa, bu icat için bir dahisin. Ve ben kimse seni dışarı satın aldı şaşırdım.

Ben sadece bu önümüzdeki yıl içinde daha da popüler olan görebiliyordu.

Bir başka gün, net arama ve sıradan web siteleri için çeviri yazılımları bulmak çok zor bulundu. (Powered olmadan) Veya, güvenilir, popüler ve bir şey. Bulabildiğim burada ve orada birkaç gölgeli şirketler. Belki yararlanmak için bir başkası için bir iş fırsatı. Ben gerçekten, benim diğer siteler üzerinde ileride dönüştürmek istiyorum. (Olmayan vBulletin ilgili)

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Biz her site çevirmek hangi genel çevirmenin planlarını oluşturma zaten vardır Biz de test kullanmak ve çok biz müşterilerine kalite ve performans yeni ürün yetiştirilen yazılım vereceğim çeviriler, motoru optimize etmek. İlk dosya önbellek destek istiyoruz ve BB - öylesine o-ecek var olmak da hazır önbellek motorlarında genel çevirmen desteklenir. Bu zamanlama olmadan henüz yoktur.

Üye

Site, diğer arama motorları bu hafta bir çok endeksli olmalıdır. Biz ziyaret bu hafta 199,10%.

Junior Member

Default Harika

Text automatically translated from: Arabic to: Turkish
    Translated text
    Bu gerçekten bir harika

Teşekkür ederim
    Original text
    Last edited by vBET; 11-05-10 at 19:58.

Kıdemli Üye

i 100.000 uniq ziyaretçi / gün almak planı
    1 yıl içinde belki olabilir

Üye

Daha çok diğer ülkelerden gelen bir çok hit alınıyor.

Ortalama tıklama küçük bir dalış aldı, ama bu, başka şeyler devam yapmak olduğunu düşünüyorum. Yinelenen meta etiketleri ya da olup olmadığını anlamaya çalışıyorum.

Yasak

Biz şimdi elde edilmiştir hit 85 farklı ülkeden karşılaştırıldığında yaklaşık 20 yüklemeden önce.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •