Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 7 , 7

Konu: İbproarcade içine sadece Çeviriler Bayrakları nasıl???

Junior Member

Question İbproarcade içine sadece Çeviriler Bayrakları nasıl???

Merhaba,
    BB ile ilgili bir Sorun var. Çeviri Bayrakları ibproarcade görünür alamıyorum. Bunun için $vbenterprisetranslatorflags kullanabileceğimi biliyorum. Bana lütfen Yardım ve hwere tam olarak yer lazım bana haber verir misin? Zaten sadece $gezinti çubuğu Önünde Arcade Şablon denedim ve sadece görünmüyor. Bu konuda herhangi bir Yardım harika olurdu. Pro Sürümü satın almadan önce de Arcade çalıştığından emin olmak gerekiyor.

Saygılar

Yasak

Eğer herhangi bir yerde bir bayrak yerleştirmek için bir vB 2.3.13 varsa o zaman ayarlamanız gerekir = Tr->BB->Bayrak>Bayrakları Yer için Özel ve şablonda bir ifade koymak: ABD doları vbenterprisetranslatorflags.

Junior Member

Cevap için teşekkür ederim. İbproarcade Cilt powered, Şablonu, ya da sadece koymak zorunda mıyım? Bana daha spesifik bir tavsiye lütfen? Tam olarak nerede İbaresi yer var mı?

Şimdiden teşekkür ederim

Yasak

Görünür ve şablon yerleştirilmesi gerekir vücut.
    Örneğin, gezinti çubuğu şablonu ilk satırda bu koyabilirsiniz. = Tr->Stil Yöneticisi->Şablonlar> Düzenlemek;Gezinti / Kırıntı Şablonları->gezinti çubuğu.

Junior Member

Cevabınız için teşekkür ederim. Evet gezinti çubuğu Şablonu koymak için böyle yaptım. Ve (daha fazla) önemli benim ibproarcade her yerde, ama vbandvanced Portal ve gösterir. Ben benim powered yükleme içinde benim çarşı içine tıklatın. Çeviri Bayrakları yok o zaman. Neden bilmiyorum, ama benim arcade.php vbenterprisetranslatorflags $görmezden gerekir. Benim Arcade haline Çevirmenin nasıl gideceğimi biliyor musunuz? Çarşı içinde diğer Siteler gördüm.

Yasak

Bana PM erişimi gönder Admin CP için bilgi lütfen. Orada neler olup bittiğini kontrol eder

Yasak

Sorunu kabul yanıt - gitti. Aksi takdirde buraya yazınız.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •