Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler 5 powered BB kontrol edin

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 2 , 2

Konu: Önerilen hosting

Yasak

Default Önerilen hosting

Satın almadan önce BB Ben hosting şirketi ile herhangi bir sorunları olmadığını emin olmak istiyorum. Benim bilet isteği üzerine, lider vBulletin barındırma sağlayıcılarından biri cevap verdi: "BB Paylaşılan bir uygulama ... nedenlerle bir çift için için gerçekten uygun değildir. "Ben oldukça bu ne demek anlamıyorum. Eğer sorun yok herhangi bir güvenilir vBulletin hosting sağlayıcısı tavsiye Verebilir BB?

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar
    Blog Başlıkları
    1

Merhaba. Biz herhangi bir hosting sağlayıcısı için reklam yapmazlar. Uygun olacaktır piyasada sağlayıcıları çok şey var. Ayrıca soru hakkında değil BBAma vBulletin hakkında, bu yüzden vBulletin ekibi sormak için daha iyi olurdu. İsterseniz biz bizim sağlayıcı ÖÖ şirketi. Hala bizim bir iyi biri olduğunu sanmıyorum ve en iyi teklif var. Aynı zamanda bizim sağlayıcı kötü olduğu anlamına gelir yok. Sadece biz değil hosting firmaları karşılaştırarak bizim ürün geliştirmeye odaklanıyoruz.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33