Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler 5 powered BB kontrol edin

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 8 , 8

Konu: Burada amatör bir

Yasak

Default Burada amatör bir

Merhaba, ben satın almak için ilgileniyorum BB. PhpBB ile sadece tanıdık ve aslında henüz Vbulletin zorunda değilsiniz. Ben VBulletin satın alacağını tek nedeni için BB. Diğer forumlarda var böyle bir şey var değil mi?

Ilgim BB Ben İngilizce olarak birçok dile çevrilmiştir ve tercüme mesajların kalıcı olması için benim Mesajları istiyorum çünkü. Bu benim hakkında çok iyi anlaşılması BB olarak karşılaştırıldığında. Haklı mıyım?

Benim en büyük endişem, forum (ve tüm dillerde) google ve diğer arama motorları tarafından endeksli olacak olmadığı bir konudur. Ben bu konuda bir uzman değilim ama ne forum program yapmak gibi görünüyor bazı googles kurallarını ihlal eden ve bu nedenle uzun vadede zararlı etkileri olabileceğini okudum. Öyle mi?

Ayrıca, eğer satın almak istiyorum BBGerçekten VBulletin kullanılmaz (sadece PhpBB) ve çok programlama bilmiyorum benim gibi güzel bir acemi, basit bir VBulletin almak mümkün olacağını düşünüyor musunuz + BB ayakta ve çalışıyor? - Ben, ben yüzleşmek zorunda istemediğiniz bu kadar çok teknik sorular bakın ben bunları çözmek için var, ben bunu yapmak mümkün olmayacak biliyorum çünkü ben de en başından itibaren çıkabilir.

Ayrıca, ben almak gerekir. VBSEO?

Teşekkür ederiz.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar
    Blog Başlıkları
    1

Şu anda BB sadece vBulletin üzerinde çalışıyor.

Evet BB Mesajınızı farklı dillere tercüme edecek. Ayrıca daha yapacak. Kullanıcıların desteklenen herhangi bir dilde yazılan mümkün olacak ve aslında seçilen dil olarak göreceksiniz. Bu nasıl BB çok-dilli bir toplum destekler

Google ve diğer arama motorları indeksi çevrilen sayfalarda bu farklı URL'ler kullanarak, çünkü sadece bizim forumu kullanarak kontrol BB Biz Google kuralların herhangi bir kırılma değildir. BB Google TOS ile% 100 uyumlu - Google gerektirir sonuçları 15 günden daha uzun cach otomatik önbellek temizleyici bile var. Biz Google Hizmet Şartları için% 100 OK

Kurulumu BB kolay ve iyi readme dosyasında tarif edilir. Ayrıca herhangi bir programlama becerisi gerektirmez. VBulletin Admin Kontrol Paneli sunucu ve ithal ürün dosyası dosya yükleyin. Ayrıca bize yükleme yapmak isteyenler için 30 $ için kurulum hizmeti sunuyoruz. Bizim forum en teknik sorular vBulletin mimarisi tatili diğer mods ile bütünleşmesi hakkında Powered mimarisi ile uygun olan bu mod ile herhangi bir entegrasyon gerekmez BB

Gerek yok vBSEO VBulletin 4.x kendi dostu URL'ler ve BB bu çeviri desteği

Eğer herhangi bir başka sorunuz varsa sadece isteyin

Yasak

Merhaba Michael,

Cevabınız için teşekkürler. Ben bir kaç takibi sorularınız mı var?:

1) "Google gerektirir sonuçları 15 günden daha uzun cach otomatik önbellek temizleyici bile var."

Tercüme sayfaları gerçek sayfa musunuz? "Cache", 15 gün sonra mesajların silineceğini bildiren tüm demek anlamına gelir, ancak emin değilim? Veya farklı dillerde tüm mesajlar sonsuza kadar var olacak ve google sonsuza endeksli olacak?

2) kullanan insanların örnekleri var BB google faul çalışan ve kendi google herhangi bir şekilde acı Sıralanmayan veya derecelendirme?

Teşekkürler
    Jonathan

Blog Başlıkları
    1

Merhaba,

Sorularını cevaplayan:

1) post it silinecek anlamına gelmez yok. Lütfen dikkat: SİZİN İÇERİĞİ GÜVENLİ OLDUĞU. BB Herhangi bir gerçek içerik kaldırmaz. Çeviri sonuçları önbelleğe alınabilir BB çeşitli formlarda - veritabanı önbellek, tam dosya Konuk önbellek, bellek cache destekler. Microsoft Google gelen çeviriler sunucu üzerinde saklanır anlamına gelir. Şebeke dışında sunucu sormak ve sonuçları beklemek zorunda değilsiniz geri geldi - gelecek Çeviri zaten sunucuda depolanan çeviri sonuçları var, çünkü çok daha hızlı teşekkür ederiz. Ve BB - Bu dil her zaman güvenli olan kullanıcılar olursa olsun tarafından verildi (gerçek içeriği önbelleğe alınan bu sonuç için de otomatik temizleyici destekler .) Lütfen dikkat bu temizleyici da tamamen konfigüre edilebilir

Geçici Google tarafından bloke olur ve kullanıcıların artık çevirmeyin 2) Biz, davalar vardı. Onlar Google çeviri anahtarı set vermedi çünkü Ama her zaman. BB yapılandırma. Ayrıca unblocked ve her şey yolunda gitti olduğunu ve e-posta Google geri ayarladıktan sonra her zaman. Ayrıca un endeksli sayfaları hakkında böyleydi ama doğru hatırlıyorum, robotlar bloke oldu yanlış robots.txt içeriği ile sorunu oldu. Lütfen her şey burada - bütün konuları tarihinin bu çok forum bulabilirsiniz dikkat edin. Böylece şimdi ve daha önceki tüm kapalı ve hala açık durumda görebilirsiniz. Biz ürün gurur duyuyoruz ve müşterilerimize konular göründüğünde yardımcı olabilir gurur duyuyoruz

Yasak

Teşekkür Michal,

Ben senin yanıtlar için teşekkür ederiz. Ben gerçekten bu satın almak ve kullanmak istiyorum ama ben de vbulletin yazılım harcamaları ve olacak çünkü hala bazı sorular bazı güvenceler yanıtladı ve ihtiyaç BB. Bir nedenle veya başka bir işe yaramazsa, bu benim için bir atık 300 $ olacak!!

1) Ben önbellek nasıl çalıştığını tam olarak emin değilim. Her yazılan bir dil ile yazılmış olduğunu söylemek doğru muyum, diğer dillere tercüme ve 15 gün boyunca benim sunucu önbellekte saklanır bulunuyor. Bundan sonra neler olur? Çeviri, bir 15 gün için temizlenir ve daha sonra tekrar yeniden çevrilmeye?

Tüm bu süre zarfında, tüm dillerin benim sonuçlar google sonsuza tarafından aranabilir istiyorsunuz? Bu önbellek oluşturma ve önbellek temizleme, google tarafından endeksli olmak benim içerik etkiler mi?

2) Ben istiyorum çevirilerinin sayısını sınırlamak miyim BB çevirmek? Ben varsayarak olduğumu daha fazla çeviri, sunucu üzerindeki yükü daha fazla?

3) normal bir paylaşılan barındırma sunucusu tarafından kullanabilir miyim? Normal bir barındırma paylaşılan Tamam veya misiniz BB programın çalışması için ek kaynaklar (VPS) gerektiriyor?

Yardımlarınız için teşekkürler!

Blog Başlıkları
    1

Merhaba,

Hiç sorun değil - ihtiyacınız varsa sadece isteyin Soruya cevap:
    1) NO - Mesaj yazılı tercüme değildir. Mesajlar talep üzerine çevrilir birisi ardından konu sayfa tercüme geldiğinde yazılan tercüme ve önbellek gidin. Önbellekteyse Ve eğer o zaman önbellekten alınır. Eğer önbelleği temizlendi. Sonra önbelleğinde değildir, bu yüzden çevrilir ve yeniden önbelleğe gitmek olacaktır. Ve benzeri

Tüm sayfaları Google aranabilir. Ve evet bu dizine içerik etkileyecek - büyüyecek, yükledikten sonra, çünkü BB Google da endeks tercüme sayfaları

2) Evet, tamamen konfigüre edilebilir. Her dil için onay kutusunu görmede destek olacak - Forumunuzun destek ve ayarları (yapılandırma sayfası vBulletin Admin Kontrol Paneli) kaydetmek için istemiyorum sadece işaretini kaldırın dillerde.

3) no 1 cevabı vardır. Her şey forum boyutuna bağlıdır. Büyük forumu varsa VPS / adanmış sunucu sahip olmalıdır olursa olsun, kullanacağınız BB ya da değil. Biz paylaşılan sunucu başlangıç oldu. Bir hesap (2 gerçek ve 2 testi) 4 blogunuzu vardı. Blogunuzu büyümüş bir süre sonra taşınmak zorunda kalmıştır. Forum 0then büyüdü Eğer başında biraz para kaydetmek ve paylaşılan sunucularda başlar. O kadar artacaktır Hala ne zaman kullanmak olmasa bile taşımak zorunda kalırsınız BB. Paylaşılan sunucuları çok fazla trafik uygulamaları için değildir. Olursa olsun, bu forumda ya da başka bir şey.

Eğer herhangi bir başka sorunuz varsa sadece isteyin

Yasak

Teşekkür Michal,

Yazdığınız:
    "NO - mesaj yazılmış, tercüme değildir Mesajlar talep üzerine çevrilir. Birisi tercüme konu sayfasına geldiğinde yazılan tercüme ve önbellek gidin."

Bunu anlamak emin değilim. Örneğin, İngilizce bir yazı yazmak ve okumak için İspanyolca konuşulan bir ülkede umarım birisi hedef söylüyorlar. Sonrası ilk hemen tercüme (ya da en azından ilk kez?) Değilse, o zaman nasıl ispanyolca konuşan kişi, sadece İngilizce google eğer ben bu yazı yazdı bilmek gidiyor?

Örneğin, İngilizce bir yazı yazmak, "Bu restoranda yemek iyidir". Hemen tercüme edilmiş ve "La comida es bueno en este restaurante" olarak endeksli olacak? Onu İngilizce arama yapmak ya da yapmak istiyorum ne amaçla yenmek istemiyorum. Ben ona sınırlı İngilizce kullanmak istiyorum, ama o hiç İngilizce bilen ve kendi dilinde olduğunu varsayalım. Bu ne BB ya da yanılmıyorsam:?

Teşekkür ederiz.

Ve diğer forumlar için bunu yapmak için planlama?

Blog Başlıkları
    1

Google forumu sürünerek, çünkü, sadece İngilizce Google olmayabilir - Google ayrıca tercüme bağlantılar gider gelir. Bu yüzden, çeviri ve sayfa talep tercüme var.

Bu çok basit bir içerik birisi tercüme sayfası ilk kez gidecek ilk defa tercüme edilecektir. Bu gerçek kişi veya Google robot olacak fark etmez. İçerik önbelleğe alınmış. Ve önbellek sonra, kızarmış ve henüz önbelleğe değil bir çeviri için birisi sorduğunda tekrar doldurulur sona erer.

Yani İngilizce olarak yazılan yazarken, daha sonra talep üzerine çevrilmiş olacak - Birisi çeviri için soracaktır. Çeviri için de soracaktır Google sayfalarını tarama, bu yüzden içerik ve dizin tercüme sayfası tercüme alacak. Bu yüzden İngilizce bilmiyorsanız kişi Google sayfa dizin gibi kendi dilini hızlı bir şekilde arama sayfanıza bulacaksınız.

Evet, diğer ortamlarda çevirileri desteklemek için mümkün olacaktır daha genel bir araç yapılan planı, ama yine de biz biz biz ürünün yeni hat açmadan önce ilk entegre etmek istediğiniz bazı özellikleri var. Bu şu an için herhangi bir son tarih yoktur.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33