Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler 5 powered BB kontrol edin

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 4 , 4

Konu: Soru

Junior Member

Default Soru

Text automatically translated from: Hebrew to: Turkish
    Translated text
    Nerede sürüm 3.8 VB Forum alabilirsiniz
    Nereden başlamalı beğendiniz mi?
    Original text
    Last edited by vBET; 02-06-11 at 13:16. Nedeni: bbcode düzeltme

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar
    Blog Başlıkları
    1

Şu anda BB Google çeviri API 1 Aralık (detaylar kapanacak çünkü satış kapalı varsayılan olarak: http://www.vbenterprisetranslator.co...12-01-a-2.html).

Biz resmen biz çeviri için alternatif çözümler olacaktır satan yeniden. Biz, hatta 6 ay içinde Google çeviriler API yakın ve eğer olacağını bilerek satın almak istiyorum eminseniz satın sağlayacak özel bir bağlantı verebilirsiniz BB sonra alternatif çözümler olmayacaktır çeviriler çalışma duracaktır. Biz geçici satış kapalı neden budur. Yine de satın almak istediğiniz tamamen eminseniz lütfen bize bildirin ve biz size bunun için izin verecek özel bir bağlantı göndermek.

Junior Member

Text automatically translated from: Hebrew to: Turkish
    Translated text
    Ben bir bağlantı sayesinde istiyorum.
    Original text

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar
    Blog Başlıkları
    1

Yapma konusunda birkaç kez soruldu için BB şimdi satın almak mümkün satış yeniden BB. Satın almak isteyen herkes, 1 Aralık 2011 Google çeviri API ve kapalı olacağını farkında bu yüzden hala satın alma sayfasında açık uyarı BB çeviri destek şu an alternatif bir yol yoktur.

Burada satın alma sayfasında bir bildirimde awailable:
    UYARI: 1 Aralık 2011 Google çeviri API sağlamak durur. Biz diğer servisleri tarafından çevirileri desteklemek için çalışıyoruz. Bizim ilerleme hakkında tüm bilgileri burada bulabilirsiniz: Google çeviriler API kapatır

Biz satış bloke BB çeviriler için alternatif bir çözüm yok, ama biz satın almak için izin istendi kadar BB neyse. (Birçok kullanıcı lisans okumaz) iş yapmak için bir yol değildir müşteri lisans bile bu konuda katılıyorum, biz dürüst şirket ve ürün satan yakında sona geleceği olduğunu düşünüyorum. Bunun için istendi Çünkü biz satıyoruz yeniden BB uyarı ile. Farkında olun - 1 Aralık Google çeviri API kaldıracaktır. Biz bundan sonra olacak ya da biz de herhangi bir alternatif çeviri API kaç dilde bulacaksınız şimdi söyleyemem. Ve herhangi bir hata önlemek için buraya bir parçasıdır BB Lisansı: BB Google Çeviri Servisi kullanarak çalışır ve bunu kullanmak için izin verilmelidir. BASİT Podbielski Michał size halinde herhangi bir iade verir forum / bloke Google Çeviri Hizmetleri başka bir şekilde yasaklanmış ya da sınırlı ise.
    Yani hiçbir geri ödeme yapılmayacaktır. Biz diğer API tarafından çeviriler desteklemek için elimizden geleni yapacağızHala şu anda yasal olarak mümkün olacaktır garanti edemez ne kaç dilde destek olacaktır.
    Iptal hala bunun farkında olmak, satın almak istiyorsanız lütfen sadece kullanmak Şimdi satın alın! bağlantı.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33