PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: BB litespeed içinde çalışmak nasıl?

symbianist
14-07-10, 13:22
BB litespeed içinde çalışmak nasıl? BB litespeed çalışmıyor dikkat edin. Gösteriyor
Belirtilen Geçersiz Forum. Eğer geçerli bir bağlantıyı takip ederseniz, yöneticiyi haberdar edin.
Lütfen yardım için.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
Litespeed nasıl kendi çalışma bilmiyorum.

Bana söyleyebilir - vBulletin bu sunucuda çalışıyor?

şimdi, Michał tatilde. I cant (i bunu yapmak zorunda değilsiniz), lütfen sabırlı olun.

symbianist
15-07-10, 07:34
Vbulletin çok iyi, sadece BB çalışma değildir litespeed üzerinde çalışıyor.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
tamam, ben Michał ile temas deneyin. lütfen sabırlı olun:)

Taurus
15-07-10, 18:38
Ben sadece benim kurulu bugün de LiteSpeed yükseltildi, ve onunla işe yaramazsa o BB onaylayın. Bu yüzden siz bir çözüm ile gelebilir umuyoruz. Ben Apache şimdi geri dönmek zorunda kaldı.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
Toros. Bu konuda Michał diyecekler.

Taurus
17-07-10, 07:03
Zaman Michal geri dönecek? Şimdi LiteSpeed (ben için ödenen) kullanamazsınız tek nedeni BB nedeniyle. Gerçekten sıralaması için bu gerekiyor. Teşekkürler!

symbianist
17-07-10, 07:47
Bu too.please online bro çalışmak gerçekten ihtiyacımız var. sayesinde,

symbianist
17-07-10, 08:12
Ben zaten iconv yüklü olduğunu unutmayın ve curl alın, ama hala çalışmıyor.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
Michał mondey foruma olacak .. lütfen sabırlı olun.
bunun için özür dilerim

symbianist
18-07-10, 05:17
Ben de googletest çalıştı ve ben bazı hata var. Ev sahibi google bağlantısı tamam olduğunu söyledi. Aslında ben iyi çalışıyor google site haritası var.
I googletest çalıştırmak gibi, bazen ağ hatası ekranı ve bazen de bu var:

Başlangıç çeviri testi
Test sonucu:
Test hata: ev sahipliği için bağlantı kurulamadı
Bağlantı süresi (ms): 3003,3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
Ben de googletest çalıştı ve ben bazı hata var. Ev sahibi google bağlantısı tamam olduğunu söyledi. Aslında ben iyi çalışıyor google site haritası var.

Birkaç gün önce aynı sorun vardı. Başvurmanızı öneririz hosting şirketi ve sizin izniniz ve güvenlik duvarı ayarlarını kontrol etmelerini isteyin. Onlara googletest için link verin.

symbianist
20-07-10, 08:30
Bu konu hakkında yönetim yardım edin.

vBET
20-07-10, 21:25
Merhaba:) gecikmeler için özür dilerim - Sadece tatil geri geldi ve destek ile serv için buradayım:)

Lütfen yanıt ile nasıl kullanılacağını litespeed tartışma için buraya bakınız: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html sadece kullanıcı cevap dayalı, henüz test, ancak bunu test etmek için çekinmeyin ücretsiz sürümü. Konular durumda orada tam bir sorun açıklamasını yazmak ve biz bu konuda çalışacak lütfen:)

vBET
20-07-10, 21:26
BB litespeed içinde çalışmak nasıl? BB litespeed çalışmıyor dikkat edin. Gösteriyor
Belirtilen Geçersiz Forum. Eğer geçerli bir bağlantıyı takip ederseniz, yöneticiyi haberdar edin.
Lütfen yardım için.

Sadece gerekli htaccess kurallarını kullanın:)

vBET
20-07-10, 21:29

Bu sunucu ve Google arasındaki bir konudur. Biz Google gibi durumları belirlemek için tam testi yazdı. BB ile ortak bir şey vardır - sunucu sadece Google bağlantıları ile sorun var sağlayıcı barındırma dikkat etmelisiniz.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.99