PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş BB için teşekkürler ama biraz garip bir sorun cmps_index sayfa haber

symbianist
15-06-10, 14:28
BB için teşekkürler ama bazı garip bir sorun cmps_index sayfa haber.
Bindex.php için yeniden adlandırıldı cmps_index.php pag var. Ama ben örneğin arapça trnalstor tıklayın çalışıyorum, gibi bir kesim bağlantısını gösteriyor

www.mywebsite.com / ar / b
güya.

www.mywebsite.com / ar / bindex.php

Ve tüm çeviri için aynıdır. Bu hatayı düzeltmek için ne yapmalıyım. Şimdiden teşekkürler.

vBET
15-06-10, 17:35
BB URL'den index.php keser bu sorunu neden olmasıdır. Hızlı bir düzeltme için lütfen:
1. Dosya / Düzenle / vbenterprisetranslator_functions_url.php
2. Bul:

if (false !== strpos($address, 'index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('index.php','',$address);
}

2. Değiştirin:

if (false !== strpos($address, '/index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('/index.php','/',$address);
}

Lütfen yardımcı olur onaylamak. Güncellemeleri sırasında bu konuda sakin olacak, böylece bir sonraki sürümünde yer alacak:)

symbianist
16-06-10, 10:25
Ben yanlış. Bu orijinal index.php index.php bindex.php ve benim cmps_index.php değiştirildi.
Index.php tercümecisi (orijinal cmps_index.php) iyi çalışıyor gibi görünüyor, ama bindex.php (orijinal index.php) çalışmıyor.

Ve ben bu kodları / bulamıyorum / vbenterprisetranslator_functions_url.php

Eğer (false! == strpos ($ adres, 'index.php') & & false === strpos ($ adres, '/ arşiv /')) {
$ Adres = str_replace ('index.php','',$ adresi);
}

/ / Vbenterprisetranslator_functions_url.php kapsamında i ne

Eğer ($ index = strpos ($ adres, 'index.php')) {
$ Adres = str_replace ('index.php','',$ adresi);
}

Lütfen en kısa sürede cevap.

vBET
16-06-10, 20:08
Tamam - Bulduğunuz bu kod biridir. Ben henüz yayınlanmamış sürümünden kod verdi. Ama bunu kullanmıyorum sorunu ilk etapta açıklanan başka bir şey çünkü.

Asıl mesele hakkında. Önce bazı vBSEO ayarları (özel yeniden yazmak ya da bir şey gibi) tarafından yapılmaz emin olun.

Bu vBSEO olmadığından emin olacaktır, o zaman lütfen PM forum URL ve Admin CP, vBSEO CP ve FTP erişim bilgilerini yerde kontrol etmek için olacak.

vBET
05-07-10, 07:41
PM gitti Çünkü onaylamak için konu kapalı olabilir mi?

vBET
07-08-10, 11:56
No onayı - kapanış sorun. Hala aktif durumda lütfen buraya cevap ve yeniden olacak.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 supports automatic translations