PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Stil yükleme Sorunu ..

VGF
19-05-10, 23:03
Herkesten XML ithal Stil yükleme ile ilgili bir sorun var mıydı?

En kısa sürede ben BB XML dosyasını içe olarak, benim Stil / Deri tamamen bozuldu.

BB devre dışı bırakılması sorunu çözmez. Şeyler tekrar normal bir görünüm için, XML dosyasını tamamen kaldırmak için var.

Bu benim forumda tüm stilleri aynı sonucu oldu. Hatta varsayılan vBulletin biri.

Onun bana deli sürüş ...

VGF
20-05-10, 00:16
Nevermind ... Onun sabit.

Ben vardı

Mağaza CSS Stil Dosyalar No vardı ....

Evet açık ve şimdi herşey gayet iyi çalışıyor. (Ayrıca 777'd uygun klasöre)

Birileri önce aynı sorunu vardı -

vBET
20-05-10, 17:13
Not için teşekkür ederiz. BB kurulum bağlantılar CSS vB kendisi tarafından farklı oluşturulduktan sonra PM tarafından bilgiler chnged gibi. Şimdi onu yeniden üretmek için bir yol biliyorum sayesinde! Biz test sunucusu üzerinde çoğaltmak ve bazı vBuletin bir hata olup olmadığı kontrol edilmelidir - BB devre dışı bile BB ile sorunu vardı, özellikle de css bağlantılar nesil dahil olmamalıdır. Yine de emin olmak için araştırmak bizim hata değildir ve bu vB ise ancak durumda, biz vB takım göreceksiniz. Bir kez daha teşekkür ve on-board BB sevinç formu yükleme sırasında bu küçük konular ele alınacaktır umut:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99