PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş VB4.0.3 İYS Loop

Anthony Parsons
12-05-10, 06:20
Sadece giriş yapmış gerçekleştiği sırada, CMS içerik varsayılan fi mod_rewrite kullanarak girmeye çalışan, aşağıdaki hata ile, bir döngü içine tarayıcılar gönderir:

(Bana mesaj URL göndermek için izin vermeyecektir) adresindeki web sayfası çok fazla yeniden yönlendirmeye yol açtı. Bu site için çerezleri temizlemeniz veya üçüncü parti çerezleri izin sorunu çözebilir. Eğer doğru değilse, muhtemelen bir sunucu yapılandırma sorunu ve bilgisayarınızla birlikte bir sorun değil.

Krom, FF ve IE8, aynı sonuç, sadece CMS çapında test edilmiş ve yalnızca oturumdan çıkıldığında.

Hayal edebileceğiniz gibi, bu konunun biraz farklı dillerde örümcek çalışırken bir arama motorları gönderiyor. Forum ve blog dışarı oturum açtığında mükemmel.

Beni ya da bir hata?

trevis
12-05-10, 16:13
Bu da bana olur. Çözüm (yeniden) [] s! benim SEO ayarlarını gözden geçirmek oldu

vBET
12-05-10, 17:52
Lütfen bunu görebilirsiniz sayfa bana tam. Htaccess dosyası vermek ve aynı zamanda URL.

Anthony Parsons
13-05-10, 00:14
Teşekkür BB ... URL aşağıda yer alıyordu.

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^ptsdforum\.org
RewriteRule ^(.*)$ http://www.ptsdforum.org/$1 [R=permanent,L]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^.*$
RewriteRule ^404\.shtml$ "http\:\/\/www\.ptsdforum\.org" [R=301,L]

#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

#vBulletin Standard Rules
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# Forum
RewriteRule ^threads/.* showthread.php [QSA]
RewriteRule ^forums/.* forumdisplay.php [QSA]
RewriteRule ^members/.* member.php [QSA]
RewriteRule ^blogs/.* blog.php [QSA]
ReWriteRule ^entries/.* entry.php [QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# MVC
RewriteRule ^(?:(.*?)(?:/|$))(.*|$)$ $1.php?r=$2 [QSA]

vBET
13-05-10, 18:29
Lütfen PM bkz.

trevis
13-05-10, 21:03
Michał, sen htaccess değişti? Eğer modifiye htaccess paylaşır mısınız?

Anthony Parsons
14-05-10, 06:01
O henüz yapmadı ...

vBET
15-05-10, 00:44
O henüz yapmadı ...

Biz forumu mümkün lisans ihlali buldu ve sorun çözülmüş olacak kadar lisansı için destek askıya. Bu konuda PM ve PM içine bakmak için bilgi burada yazılan var.

trevis
18-05-10, 02:25
Michal, sen benim htaccess var?

vBET
18-05-10, 17:25
Bir an PM gidecek.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.99