PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Zaten yapılır Ben tüm diller için orijinal başlığı sol miyim?

Pajo
06-05-10, 01:27
Şarkı yazmak, tüm dillerde tercüman daha şarkının adı tercüme zaman bir sorun var ... Çünkü bütün insanların şarkının orijinal başlığı aramak çok saçma görünüyor
Bu nedenle, tüm diller için sol orijinal başlığı (içerik tercüme edilebilir) için herhangi bir yeteneği var mı? Başında ve başlığı çeviren "HAYIR demek" başlığının sonunda herhangi bir karakter yazabilir miyim?

vBET
06-05-10, 15:55
Şu anda desteklenmiyor. Ama sadece mesaj notranslate bbcode kullanabilirsiniz.

Bu konuya ben istek özelliği hareket eder. Biz bu konu hakkında düşünürler. Genel vB mimarisinde başlıklarında BBCode'lar için hazır değildir. Biz çok çaba başlıkları langtitle bbcode desteklemek için yapmak zorunda ve biz bu ile ilgili sorunları çok şey vardı. Biz başlıklarında notranslate veya bunun için başka bir çözüm düşünmek.

vBET
10-08-10, 00:25
Sadece bazı özel dil kodu ile - Belki de zaten mevcut langtitle bbcode kullanarak bunu yapmak mümkün olacak NO gibi, ya da bir şey ... Biz düşünüyorum. Bu tür bir çözüm, çünkü biz zaten langtitle bbcode ayrıştırmak için işlevselliğe sahip sağlamak için kolay olmalıdır - bu yalnızca bir tane eklemek gerektirecektir deyimi çevrilmiş değil alanında opaqued bu bbcode ve dönüş sonucu değerlendirir fonksiyonu. Biz bunu kontrol edecek hala bazı yerlerde işaretler <> değiştirilir gibi diğer bazı konular HTML güvenli olabilir; başlığı dil ve sonrası dili arasında bazı ilişkiler (belki de otomatik opak veya RSS çeviri).

Bunu kontrol etmek için var, ama kesin bir iyi yönü. Durum kabul değişti:)

kamilkurczak
15-12-10, 10:11
Merhaba,

Tüm diller için iplik orijinal başlığı sola nasıl?
[langtitle] tag 'nt' kodu (tercüme değil) kullanabilirsiniz.
bu etiketi işlenecek.

Örnek:
[ langtitle=nt]Title without translation[ /langtitle]
benim yazı başlığı.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.9.99