PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Bayraklar farklı bir konuma Ayarlama

sKippah
04-05-10, 15:30
Merhaba. Ben vborg de bu soruyu soran ama cevap vermedi ve ben tekrar burada sormak istiyorum, ve biraz yardım almak için umut;) ve hiçbir alevler oder safak;))

Ancak bunu gerçekleştirmek için nasıl emin değil - Evet, ben farklı bir pozisyonda (i yükleyerek ise her zaman bir hata alıyorum vb4.0, mods vborg üzerinde eke bakınız) Bayraklar ayarlamak istiyorum. Im kodlama bir noob çıkmak ve bunun için bazı desteğine ihtiyacımız var. U bana yardımcı olabilir, çok güzel olurdu. takdir

vBET
05-05-10, 12:10
Merhaba. Biz size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Diğer forumlarda destek sınırlı olduğunu lütfen unutmayınız.

Bize hata ve içeriği değişti şablon, ya da sadece bir parçası, ancak değişime ayak parçası veriniz.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.2 you can enjoy automatic translations