PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Size ihtiyacınız BB

hotslot
03-05-10, 22:44
Yüksek nominal 2 vbulletin.org kodlayıcıları, BB ve vbseo hata olduğunu söyledi kazasında düzeltmek için çalıştılar. Vbseo bir etrafa baktı Konuya gitti ve bir kaç küçük şeyler sabit ama onlara dedi ki onun değil ve biz Sizinle iletişim için gerekli.

bu nedenle olağanüstü sorunların hala

1. Etiketleri ile Google hataları bu işe yaramadı "bazı geçici kodları"
2. BB çalışma

Biz adam kendisi giriş ve lütfen bu sorunları düzeltmek istiyoruz.

vBET
03-05-10, 22:50
Merhaba

1. Anlıyorum-daha açıklamak değil mi? Belki de nereye bakacağını olur ve açıklamasını konuma bir bağlantı.
2. Tam olarak ne olur?

Önemli olan, forum BB çalışma eden son zaman ne değişti?

GÜNCELLEME:
Her şey tamam bağlantılar çalışmıyor bu yüzden BB kuralları kaldırdık. Bu OK ve şu anda işe olsaydı garip olurdu. BB kuralları. htaccess dosyası koyduğunuzda BB yine çalışacaktır. Biri sizin kırdı htaccess kuralları - BB şu ya da bu nadas yapmak talimatları onarmak için onu sormak htaccess kuralları.

Ayrıca ben vBSEO bağlantılar ham şeklinde olduğu için, şu anda (ya da Özellikleri çalışma) devre dışı olduğunu görmek.

hotslot
03-05-10, 23:25
Paxel programı, vBSEO Personel ve borbolo bu bilemiyorum. Onlar sadece, şu anda PR ve trafik korumak için vbseo devre dışı.

"Bazı geçici kodları" etiketleriyle Google Hatalar biz onlara iş değildir ..

Gitmek ve hızlı bir şekilde bu program gerçekten nasıl çalıştığını bilen tek beri düzeltmek için birkaç kez istedi. Şimdi, bu malzeme imkansız ilgili için ödenen kendi ürün için destek vermek dont anlamak: (

GÜNCELLEME: (admin tarafından ayrı bir konu taşındı)

Burada durum bir güncelleme. BB sorunları vbseo (http://www.vbseo.com) bulmaktan ayrıntılı saat sonra yalnız kalmaktan, mümkün olan azami şekilde sürdürmeye karar verdi.

Onlar beni bile kamu yet 3.50 ALTIN serbest bırakılmaz vbseo yeni sürümü verdi! onlar benim ağrı hissetti. Şimdi bu çok nazik, onlar da gitti ve düzeltilmiş ve orada BB güçlük olmadan çalışmaz program etrafında somethings wiggled.

Peki şimdi eldeki tek sorunlar şunlardır:

1. Sağlanan geçici düzeltme BB geçerli değildir.
2. BB bile değildir. şimdi hepsi hataları

Ben bana bir demet yardımcı oldu emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Şimdi eğer ben, ben mutlu bir grup adamıyım bana yardımcı olacak "iki kez" kendi ürünü için $ ÖDENEN adam alabilirsiniz.

Ben bu BB ile sinirli değilim, böyle bir büyük bir program değil, sadece korkunç: (

Ben çok yeniyim ve bu çılgın endişeleri için destek olması gerekir. Bana 3 sayfalarında "problem çözme bağlantılar" veya html kodlama vermeyin. Akşam yemeği pişirmek için 3 aylık bir bebeğin söylüyorum gibi, sadece ne olacak değil. Bu şeyler hiçbir fikrim yok.

vBET
04-05-10, 10:01
Sunucuda sorun iyi bir şey olduğunu anlıyorum, ancak destek ve teşhis ile hızlı bir şekilde tepki var. Adreslerinin çalıştığını ve nasıl düzeltileceği ile neyin yanlış olduğunu biliyoruz. Bu yüzden lütfen. Gerekir ve bu konuda destek var her şey var.

Bir kez sordu - tepki var. Şimdi bir sonraki mesajı görmek ve cevap. Söyle. Htacces dosyası hakkında bizim talimatları anlamak ve size açıklayacaktır. BB lisans ile ücretsiz geliyor bizim forum tarafından tam destek var. Istemci sunucu üzerinde herhangi bir müdahale için henüz hiç bir çözüm var, ya da (kurulum, güncelleme, entegrasyon) ücretli servis BB hata durumunda yaptı. Hiçbir hata yoktur BB çalışma vardı ama birileri sunucu üzerinde karışıklık ve BB kuralları kaldırmak.
Lütfen ücretsiz temizlik hizmeti olduğuna dikkat ve istemci sunucu üzerinde her zaman birileri bir şeyler kırmak gitmez. Ben sadece kırık kuralları, gördüğünüz gibi dün değiştirildi olduğunu gördüm çünkü bu şu anda biz, BB hata olduğunu şey için hiçbir sebep yok. Kimin suçlu olduğunu ve onu temizlemek. Http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php: Bize bu hizmeti ücretli BB kurulum istiyorsanız

Hemen teşhis ve çözüm var. Bu forum tarafından ücretsiz destek içerir. Ve biz bunu çözmek için ihtiyacınız olacaktır sürece bu konuda size yardımcı olacaktır. Ama bunun için ödemek zorunda ödenen kurulum hizmeti istiyorsanız. Her dükkanda gibi normal bir durumdur. Ve size dükkanda Ödenmiş hüsrana uğramış durumdalar, o zaman ben verry özür dilerim ve çok hızlı bir şekilde daha iyi hissediyorum olacağını umuyoruz. Derdinizin çünkü BB değildir. Acil destek var. Bir ödenen istiyorum - hiç sorun. Ücretsiz olarak ödenen wan - Ben bunun için hiçbir neden göremiyorum biri zaten forum kurulum çalışmaya başladığında durumda.

VBSEO güncellenen olsaydı BB paketinden ReadMe.html talimatları doğrultusunda tam vBSEO entegrasyon lütfen.

Ben hala anlamıyorum ne demek istiyorsun - - açıklayınız "bazı geçici kodları" hakkında. Ne hakkında?

1. Sizin hakkınızda ne düzeltme yazıyoruz?
2. Evet öyle değil ve gerçek yapılandırması olmamalıdır htaccess kuralları yanlış başından itibaren yazdığı gibi.. Lütfen bu doğru ilk yanıt açıklandığı gibi.

Ayrıca forum spam etmeyiniz. Bu soruna yönelik bir yerdir. - Ask sadece lütfen) Herhangi bir sorunuz varsa: Biz hızlı bir şekilde sorunu çözmek için ya da destek sağlayacaktır umuyoruz.

hotslot
04-05-10, 16:10
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations

Ben zaten bunun için ödenen! lol

Bize verdiği bu kodu forum düştü. Bu neden düzeltmek Yüklü herhangi bir nedenle sorunun bir parçası.

hotslot
04-05-10, 18:54
Ben bu forumda yardım rehberlik örtülü var. Yine de çözüm değildir.

vBET
04-05-10, 20:39
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations

Ben zaten bunun için ödenen! lol

Hayır bunun için ödenen vermedi. Tek bir kuruluma ve sunucu üzerinde bir yükleme yapıldı ödedi. BB bundan sonra çalışan ve fonksiyonel. Zaten hizmet tüketilmektedir. 2. Kurulum (veya yükseltme) için para vermedi. Alışveriş ayakkabı satın alırsanız o zaman bu almak. Bir süre sonra geri gelmek ve zaten bunun için ödenen çünkü başka bir ayakkabı vermek gerektiğini söylemek yoktur. Biz sizin için ne ödenen verdi.

Biri htaccess kuralları bozdum, fiili bir durumdur. Size ücretsiz online destek nelerin dahil olduğu bir çözüm verdi. Ama yine bize yapılan kurulum istiyorsanız tekrar ödeme zorunda. Tekrar tekrar almak istiyorum ne için ödediğiniz alışveriş için alışveriş yapmak için geldikleri zaman olduğu gibi. (Zaten tüketilen) önce ödenen kurulum hizmeti not edin lütfen, biz bir kurulum forumda fonksiyonel BB yaptığı anlamına gelir. Bu ömür boyu tüm sıkıntıları çözmek zorunda olduğu anlamına gelmez. Daha önce yazdığı gibi bazı hata söz konusu olduğunda, istemci tarafında neler olup bittiğini kontrol ediyoruz ki öyle olduğunu varsayalım. Htaccess dosyası. Yanlış ve zaten çözüm elde durumda zaten Tanı almak. Lütfen size verdi veya bize sizin için bunu yapmak istiyorsanız kurulum / güncelleme hizmeti satın çözüm kullanmak. Sorunları olacak eğer biz her adımda size rehberlik edecektir. Sadece anlamıyorum talimatları adım lütfen:)

Bize verdiği bu kodu forum düştü. Bu neden düzeltmek Yüklü herhangi bir nedenle sorunun bir parçası.

Bu doğru değil - ben sadece dosya kontrol ve orada bu değişikliği zorunda değilsiniz - Orijinal kod var. Ayrıca, sunucu üzerinde vbenterprisetranslator_seo.php son son değişiklik tarihi 22 Nisan. Yani yanlış ifadeler için lütfen size yardımcı bize yardımcı olmaz.

Bize sizin için bunu yapmak istiyorsanız, yükleme / ugrade hizmet sorunu çözmek ya da satın almak için verdi nadas talimatları Lütfen. Bu durumda çözme olacak herhangi bir konuda tam destek var. Sadece anlamadığınız ve size destek olacak bir adım söyleyin:)

hotslot
04-05-10, 21:19
Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız unutmayın. Onlar bana söylediler, ben gidiyorum söyledi.

hotslot
05-05-10, 02:06
Biz son montaj için ödenen özgün kod yüklü. Şimdi orijinal kodu "vbenterprisetranslator_seo.php" bulduğu hataları geriye gitmek ve bunu düzeltmek olmalıdır düşünüyorum. Bize değil

Değiştirilmiştir.

Tamam dostum, ben bir 30 dolar gönderecek Tek şart, ben yine bunun için ödemek zorunda kalmazsınız ve yeni güncelleştirmeleri kullanılabilir geldiğinizde, biz sadece otomatik güncelleme admin cp bir eklenti yapmak için söz veriyorum.

vBET
05-05-10, 12:41
Yazılım hataları normal şeyler olduğunu lütfen unutmayınız. BB çok hızlı düzeltilir çok az hata vardır. Tüm dünyada istediğiniz herhangi bir yazılım üzerinde görebilir ve sürüm sürüm hataları tespit olduğunu göreceksiniz. BB çok düşük hata burada görmek vardır: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/ - Bu vBET4.x TÜM TARİHİ i BÜTÜN TARİHİ sadece 6 hata - Bazı zaten son düzeltilir bırakın. Ve tüm önemsizdir. Herhangi bir büyük ya da kritik bir kimse vardı. BB çok kaliteli bir yazılımdır.

Hata için tabii ki bir sonraki sürümü dahil edilecektir hızlı bir düzeltme verdi açıklar.

Size çok basit bir nedenle gelecekteki güncellemeler alan herhangi bir söz vermeyin - BB BB bağlıdır. Biz vB gelecekte ne yapacağını garanti edemeyiz. Diğer mods (vBSEO gibi) kullanıyorsanız Ayrıca eğer biz de sorumlu değildir ve kendi kodu için sorumlu tutulamaz. Alışveriş yapmak ve söylemek için gitmek gibi bir şey oldu: "Ve ben şimdiye kadar bu marka giyim, her ayakkabı bana uygun ve şimdiye kadar giymek başka bir elbise ile iyi bakmak olacağını bana söz ver, ben bu ayakkabıları satın alacak durumda bir başkası benim ayakkabı kullanın ve bunu kırdı ise, daha sonra ömür boyu ücretsiz tamir edeceğini istiyorum. " Ben bile sizin için ne soruyorsun fark etmesi emin değilim. Çünkü bu imkansız böyle bir garanti vermek için lütfen unutmayınız.

BB, otomatik güncelleme gibi bir şey desteklemiyor - mod verecek ve biz de olamaz. Bunun için bize sordu neden ben gerçekten bilmiyorum.

Amacımız müşterilerimizin para tekrar tekrar almak için, ama müşterilerimize güncelleştirmeleri yapmak için çok iyi açıklanmıştır ve biz konular halinde online destek vermek için kendilerini teşvik etmek olduğunu lütfen unutmayınız. Sadece ilk cevaba bakınız size çözümü verdi. Biz herhangi bir gizli bilgi gizlemek değil. Biz, müşterilerimize gerekli tüm bilgileri vermek, onların sorularını yanıtlamak ve sorunlarda yardımcı. Ayrıca mümkün olduğu kadar kolay kurulum, yükseltme ve entegrasyon yapmak için elimizden gelenin en iyisini yaptı.

Kurulum BB (upload dosyaları + ithal ürün dosyası) saçmadır.
Update kurulum aynı görünüyor ve sadece zaman zaman (her zaman, çünkü bizim değil diğer mods kodu) ek adımlar için isteyin.
SEO bağlantıları çalışma yapmak iyi tanımlanmış ve sadece htaccess dosyası sayısında ZORUNLU - sunucu seviyesinde BB çünkü başka bir yolu yok.
Entegre mod sağlar Entegrasyon kadar kolaydır. vBSEO diğer mods için güzel olmak istemiyor ve herhangi bir kanca zorunda değilsiniz. Buldukları çözüm, bizi BB ile entegre etmek için 2 dosyaları değişiklik yapılan zorlar. Ve biz kolay çözümler arıyoruz lütfen biz zaten bu forum için daha güvenli hale getirmek için birkaç kez entegrasyon talimatları değişti.

Sadece nadas talimatları deneyin ve kendiniz yapmak güvenli paranızı. Kurulum ve yükseltme hizmetleri kendi zaman harcamak istemiyor insanlar için ödeme yapmayı tercih. Neden bunun için çok büyük bir anlaşma yapıyoruz ödemek için tercih ediyorsanız bu hizmeti satın almak veya kendinize ne yapacağını tam yönergeleri bunu yapmak için bir karardır. Neye ihtiyacınız olduğunu, bu forum ve değilse sizin sorularınıza cevap verecektir.

Bunu yapmak istiyor ve ücretli servis isteyen yoksa sonra lütfen sadece bir emir ve normal kurallar size hizmet verecek. Sizin için ne ödeme alırsınız.
Ayrıca size fark hatalar düzeltildi, ama henüz serbest bırakılmadı 4.2.2beta sürümünü yüklemek için lütfen unutmayın. Böylece daha önce tarif edilen alanlarda hiçbir sorunu var (ayrıca sadece doğru kendinizi bu forumda anlatıldığı hızlı düzeltmeleri kullanarak).

hotslot
05-05-10, 15:47
Tamam, var lütfen de sözünü ettiğim bir "düzeltme" aldığınızdan emin olun.

yolunda herhangi bir saniye olmalıdır

vBET
05-05-10, 16:56
Biz bugün birkaç emir aldım. Hiç kimse e-posta adresi - AM / düzeni sizin e-posta lütfen. Onay posta, sipariş id, paypal işlem kimliği, bize bu siparişlerin biri size ait olduğunu doğrulamak için izin verecek bir şey yanıt:)

hotslot
05-05-10, 18:02
PM GÖNDERİLEN ....

vBET
05-05-10, 22:01
Bitti. VBSEO ile entegrasyon önce yazdığı gibi vBSEO güncelleme nedeniyle tekrar ihtiyaç ve birisi kuralları kırdı. Lütfen forumu kontrol edin ve herhangi bir sorun olması durumunda bize bildirin:)

hotslot
06-05-10, 18:00
Benim webmaster hataları 10 kat çoğaldı. Biz şimdi bile site haritası tarama ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, google listelenen arpa.

Her şey için çok üzerinde 4000 $ dolar ödemiş ve bu olay hiç olmamış olması gerekir. VBSEO ve VB.org kodlayıcıları, bu program söylüyorlar .. Birisi sorumlu Burada neler oluyor

vBET
06-05-10, 20:55
Webmaster hataları nedir? Bunlardan örnekler veriniz. Yeteri kadar bilgi yoksa ne olup bittiğini söyleyemem.

Para harcamak hakkında BB değildi, yazma ve çözüm bulma ile ilgisi var bahsedilmeye - Ayrıca biz başkaları için sorumlu olmadığını lütfen unutmayın.
Belirlemek için ilk ve şu anda biz gerçekten size yazıyoruz ne olduğunu bilmiyorum - BB tarafında ise, biz size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Webmaster hataları örnekler veriniz

hotslot
06-05-10, 21:25
Ben google dan doğrudan bir csv dosya eklemek mümkün ..

Whats yanlış detaya gider. Isterseniz google webmaster araçları vb giriş kullanıcı bilgi verebilir

vBET
06-05-10, 23:26
Tamam - PM bana detayları erişim veya e-posta ile dosya göndermek. Eğer burada da içerebilir - Ama biz tüm hataları, sadece örnek gerek yok.

vBET
07-05-10, 15:20
Hala hiçbir şey ... Eğer gerçekten, herhangi bir gerçek Web Yöneticisi Araçları hataları veya var mı? Evet, biz ne olup bittiğini kontrol etmek mümkün olacak, böylece bu yazınız.

hotslot
07-05-10, 17:49
Üzgünüm, geri dönüyorum

e-posta giriş bilgilerini gönderdi.

vBET
07-05-10, 19:07
Tamam. Ben oradaydım ve ne BB kurulum, sunucu üzerinde sabit sonra üretilen herhangi bir hata mesajı olduğunu söyleyebilirim. Bu hataları çoğu zaman kırmıştı Google, robotlar tarafından foung oldu. Sunucuda htaccess dosyası tarihe göre kendinizi kontrol edebilirsiniz.

Çoğu bu zaten sadece Google tarafından gösterilen linki tıklayarak kontrol edebilirsiniz çalışıyor - hata bulundu ve ne gördüğünüzü, tüm tarihsel verilerin Google size tarih verdiğini lütfen unutmayınız. Daha spesifik olmak:
- HTTP hataları - hepsi sadece bir tarih, linkler çalışıyor
- Site Haritası - aynı zamanda tarihin, tüm bağlantıları forum crasched bulundu çalışma ve tarihlerini gösterir.
- Ardından - içinde şu anda tarihi olmalıdır vbet_lang bu zaten düzeltilir BB hata neden oldu. Bu gibi yeni bir (güncellemeden sonra tarih anlamına gelir) bulursanız lütfen bize bildirin. Ben bugün / yarın bu konuda özen - Hala bağlantılar% 20 içinde olan bazı sorun olduğunu görürsünüz.
- Not Found bu kırık bazı kukla bağlantılar. BB ile ilgisi vardır, bu sadece bazı saçma numaraları ile bağlantılar hala alacak forumda bulunan nerede olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ayrıca bu bir parçası vBSEO sunucu üzerindeki yapılandırma ve bu çok muhtemel olduğunu söyleyebiliriz tarihler arayan birisi oyun gibi görünüyor. Yani büyük ihtimalle Google size diğer bağlantılar desenler vBSEO yapılandırma (/ sayı / sayı-başlık neden bu bağlantılar olduğunu) vardı sitenizi tararken oldu. Ben bu konuda emin değil, ama BB ile ilgisi olduğundan emin değilim - bu bağlantılar tercüme değildir.
- Ulaşılamıyor - sadece geçmişi forum kırıldı (3dr her yerde) - bağlantılar çalışıyoruz.

Varsayarsak: güncellemeden sonra Web Yöneticisi Araçları hataları bu sayı yazdı 10 kat arttı, ancak güncellemeden sonra tarihinden tek bir hata var ...
Ayrıca, tarih ve bağlantılar vardır hataları% 95 üzerinde bir şey var çalışıyoruz. Sadece takip değil bölümünde hataları BB hata neden oldu çoğu artık böyle olmak zorunda değil. 1 sorunu hala var ve biz bu konuda ilgilenir.

Gerçek ya da sadece tarihin bir şey - Web Yöneticisi Araçları kullanmak ve sen ne arıyorsun dikkat tutmak nasıl öğrenmek için lütfen. Hart bit çok güvende olduğunu;) Sadece forum kırık ve gerçek durumunu kontrol etmek için linkine tıklayıp süreyi gösterir hata tarihlere bakarak, artık gerçek bir şey değil ve bu forum yanlış yapılandırma neden oldu doğrulamak (zaten düzeltilmiş).

Web Yöneticisi Araçları tarihsel hataları zaman zaman kaybolur ve böyle bir irade varsa, daha gerçek görünür dikkat ediniz.

Gerçek durumu hakkında herhangi bir sorunuz var mı? Veya daha herhangi bir açıklama yapmaya gerek? :)

hotslot
07-05-10, 22:23
1 sorunu hala var ve biz bu konuda ilgilenir.

Büyük bir iş için teşekkür ederiz. Ne zaman bu yapılabilir bekleyebilirsiniz?

vBET
08-05-10, 03:14
Zaten yapılır.

Bu önce ve işe yaramadı link: http://www.hotslot.org/ga/tags/cleopatra 'nin% 20gold% 20slot.htm

Bunun nedeni 'rediredted' parametresi alınan yönlendirme URL'si sonra değişmiş olduğunu ve ne vBSEO tarafından beklenen uymuyordu. Bu kod sadece 1 satır, ancak önemli bir yönlendirme sonra gerçek bağlantı belirleme şeklini değiştirmek için olduğunu lütfen unutmayınız. Yerine, 'yönlendirilmiş' parametresi değeri geçersiz Şimdi biz sadece bağlantı dil kodu kesti.

Senin forum üzerinde testler yapılmış ve şu anda iyi çalışıyor gibi görünüyor. Yine de bir süre için tercüme bağlantıları ve monitör Web Yöneticisi Araçları hataları ile bazı kontrolleri yapılmış. Herhangi bir sorun halinde yazmak sadece lütfen biz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Ayrıca, bizim değişiklik, herhangi bir beklenmeyen davranışlar olmayacaktır eğer gelecek sürümünde dahil olacak, ama bunun için önce diğer sunuculara bu alanda aynı şekilde davranır mı kontrol etmek zorunda.

hotslot
08-05-10, 18:55
Michal Sen,

Arama motorlarında web siteme nasıl alabilirim herhangi bir önerileri var mı? Hala orada ama kesinti çok büyük değeri vardır kaybetti. Ne vbseo bağlantı yapısı?

En iyi dileklerimle

hotslot
08-05-10, 20:56
Biz hala, ancak hala geçerli hatalar bir ton alma.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

Tüm medya bölümünde BB dönüşümleri kötü geliyor.

Ayrıca burada bu geliyor?

hotslot.org/366023421

vBET
08-05-10, 22:02
Biz hala, ancak hala geçerli hatalar bir ton alma.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

Tüm medya bölümünde BB dönüşümleri kötü geliyor.

Ayrıca burada bu geliyor?

hotslot.org/366023421

İlk 2: Bu BB hatası değildir - bu bağlantılar özgün çalışma değildir çeviri çalışamaz. Forumda medya için sahte bağlantılar oluşturulur ve bu çıkarın.

Son BB ile ilgisi vardır dil kodu yoktur. BB destek olduğuna dikkat edin - sadece BB ile ilgili şeyler hakkında bize sorabilirsiniz. Tabii ki eğer emin değilseniz sadece sorabilirsiniz;)

hotslot
09-05-10, 18:55
Uyarı: require_once (/ home / content / s / i / t / hotslot / html / / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php) [function.include-once]: failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in / home / content / h / o / t / hotslot / html / vbenterprisetranslator_seo.php hattı 55

Fatal error: require () [function.include]: '/ home / content / s / i / t / hotslot / html / / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php' (include_path ='.:/ gerekli açılış Başarısız usr/local/php5 / lib / php ') in / home / content / s / i / t / hotslot / html / vbenterprisetranslator_seo.php hattı 55

Forum tekrar çöktü.

vBET
09-05-10, 19:49
Dizinindeki gereken herhangi bir BB dosyaları yoktur. Biri silinir ve forum kırdı.

Lütfen BB paketinden FTP dosyaları yükleme. Ayrıca, bu kaldırmaz yaptı ve kim olduğunu bilmiyorsanız, o zaman FTP şifrelerini değiştirmek için akıllıca olacaktır. Bu dosyaları sihirli yok olmadı ... Bunu kim olduğunu biliyorsanız onun erişimi sınırlamak için akıllıca olacaktır ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.9.99