PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Google postalar bana

bhanuprasad1981
24-04-10, 20:37
Sitenizin Pdaapps (http://www.pdaapps.org/) tararken Googlebot sorunlar karşılaştı.

Googlebot sitenizde çok büyük sayıda bağlantılar karşılaştı. Bu sitenizin URL'sini yapısı ile ilgili bir sorun olduğunu gösterebilir. Googlebot gereksiz yere çok sayıda farklı URL'leri taramasını olabilir aynı veya benzer içerik veya sitenizin Googlebot tarafından taranmak üzere verilmemiştir sürünerek parçaları üzerine gelin. Googlebot bir sonucu olarak gerekli olandan çok daha fazla bant genişliği tüketebilir, ya da sitenizde tamamen indeksi tüm içeriği mümkün olabilir.

- Bu konu hakkında daha fazla bilgi

Web Yöneticisi Araçları Yardım (http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=76401) - Googlebot sitenizdeki URL'lerin son derece yüksek bir sayı ile karşılaştı

Burada potansiyel sorunları ile örnek URL'ler bir liste. Ancak, bu liste sitenizdeki tüm sorunlu URL'leri içermez.

i herhangi bir şey hakkında endişelenmenize gerek?

vBET
25-04-10, 00:26
Lütfen:
1. Robots.txt tarafından alakasız içeriği engelle (: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html buraya bakın)
2. Webmaster araçları ulaşılamaz bağlantıları kontrol edin. BB ile ilgili bazı yolu olup olmadığını ve bize dikkat edin.
3. Forum aynı bağlantı birkaç dil kodları bazı 'ilmekledi' bağlantılar bulursanız bize not.

PS.
Ayrıca bazı giden bağlantıları (Norton, McAfee gibi) kaldırma hakkında düşünmek, aynı zamanda ana sayfada 5 reklam banner (NOT: Bu konu içinde dümen olacak, ama kesin SEO için daha iyi olacaktır).

bhanuprasad1981
25-04-10, 07:08
Burada ok ne yaptım:
1. zaten bitmiş
2. web yöneticisi araçları, sadece 8 bağlantılar ulaşılamaz söylüyorlar
3. anlayamadık

i şimdi norton ve mcafee bağlantılar kaldırıldı sadece iki afiş reklamları, aşırı reklamlar kaldırıldı

başka öneriniz var mı?

vBET
25-04-10, 19:57
Yaklaşık 3. / Tr / af / pl gibi forum linkleri yere bulursanız ... - Bize lütfen unutmayın. BB (bu, uzun zaman önce giderilmiştir) bu tür bağlantılar üretmek gerektiğini, çünkü sadece yazmak durumunda.

Çoğunlukla benzer sayfalar takvim ve üye sayfalarında geliyor. Robots.txt tarafından şu anda engellendi - bu yeterli olması gerektiğini düşünüyorum. Şu anda daha fazla ipucu - Google çek diye mutlu olacak;)

bhanuprasad1981
28-04-10, 08:30
noooo 14k ile 80k + benim endeksli url'ler aşağı, ne ben endişeli pm tarihinde gidiyor: (trafik çok aşağı: (

vBET
29-04-10, 01:10
noooo 14k ile 80k + benim endeksli url'ler aşağı, ne ben endişeli pm tarihinde gidiyor: (trafik çok aşağı: (

Robot.txt tarafından sayfalar bloke - yani herşey yolunda. Engellenen sayfalarının dizinden kaldırılır. Ve trafik, artık engellenir sayfalarda robotlar tarafından üretilen sadece trafik aşağı:) Yani olması gerektiği gibi her şeydir. ) Ve ilgili sayfaları indeksi (dizinindeki içeriğin çoğaltılması, daha gerçek bir içeriği, daha iyi bir SEO, ve nihayet PageRank geliştirilmiş olacağını umuyoruz sağlar kaldırılır:: Robotlar ilgili sayfalarının (Daha iyi sunucu performansı daha az sahte trafik) tarama yok )).

Bu benim için iyi görünüyor:)

bhanuprasad1981
29-04-10, 05:44
gerçek url'ler düştü (: sorun olmayabilir, böylece robots.txt 3 ay geçmiş sırada yer aldı.

vBET
29-04-10, 22:25
gerçek url'ler düştü (: sorun olmayabilir, böylece robots.txt 3 ay geçmiş sırada yer aldı.

Üzgünüz - Ben bir önceki cevapların yanlış - Ben sadece robots.txt değiştiğini düşündüm trafik değişim neden olacaktır. Robots.txt dosya değişiklik tarihini kontrol edin - Son zamanlarda yapılan değişiklikler vermedi emin.

Endekslerinden kaybolan sayfaları neden hala görünüyor. Google uygulamasına derhal indeksler değişen olmadığını unutmayın plese. Ve site değişikliklere tepki süresi 2-3 ay standarttır.

Hangi sayfaların dizinden yok belirlemek için yapabiliyor musunuz - Ben bu robots.txt tarafından engellenen sayfaları bekliyoruz ve sakin olabilir. Bu yüzden lütfen yok ne olduğunu belirlemek belki de sadece robots.txt sayfaları engelleyerek istedi ne olur.

badawidollah
21-05-10, 12:44
i de bu sorun var ..
aynı sorun var
134.000 den 128.000 için benim indeksi
Ve sizin gibi google dan e-posta aldım

Bu BB çalışan site haritası jeneratör

vBET
22-05-10, 23:14
i de bu sorun var ..
aynı sorun var
134.000 den 128.000 için benim indeksi
Ve sizin gibi google dan e-posta aldım

Bu BB çalışan site haritası jeneratör

Bu konuya verilen pay talimatları mı? Google içerik duplikasyon (yani üye sayfaları, Callendar, vb.) Olarak alakasız sayfalarda göreceksiniz dikkat ediniz. Bu neden Google bu şekilde ele alacağız önce bunu engellemek için mengene. Alakasız bir içerik ve not dizine sayfaları bu numarayı engellemek için robots.txt dosyasını kullanın aşağı, bloke sayfaları beklenen ve iyi olanı dizinden silinecektir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99