PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş vB4 aktif mesaj tercüme

Jesh
21-04-10, 17:29
Ben benim forumda yeni bir konu Almanca bir test mesajı göndermiş: http://www.coinforums.com/forum/f65/translation-test-267/

Ama Alman kalır, çeviri otomatik olarak burada gibi göstermek değildir. Ben bir ayar kaçırdınız mı?

Jesh
21-04-10, 17:50
Ah ben bu kadar aptal! 'Varsayılan Dil bağlıdır bilmiyordum.

: (Beni aptal.

Özür dileriz!

vBET
22-04-10, 14:05
Sadece - Google seçenekleri otomatik dil algılama da ayarlayabilirsiniz:) - Bu seçenek tüm kullanıcılar üzerinde çalışacak olursa olsun onların varsayılan dilini ayarlamak veya vermedi. Ayrıca her yeni mesaj için Google kendi dili hakkında istenir, daha fazla performans pahalı, ama çok iyi sonuçlar verir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.9.99