PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş . Htaccess 4.2.1 ve 2.6B1 BB vBSEO olduğunu

trevis
19-04-10, 18:17
Merhaba, birisi sonrası bir htaccess çeviriler ve vBSEO. "Mod Rewrite Optimization" vb ve "Create URL SEO link fikir birliği (yani ' / tr/adresi') göre" kullanıyorum çalışma örneği bb. bayrakları altbilgi üzerinde fareyi hareket ettirdiğinizde, bağlantı "mysite.com/content" "mysite.com/pt/content.php" ama görüntülenen sayfa gibi bir şey olduğunu görüyorum. URL yandan için değiştirirseniz, "mysite.com/pt/content" hata verir ve hiçbir şey gösterir.Biri bana yardımcı olabilir? : confused: [] s, Rafael Trevisan

VGF
19-04-10, 21:01
Merhaba, birisi sonrası bir htaccess çeviriler ve vBSEO. "Mod Rewrite Optimization" vb ve "Create URL SEO link fikir birliği (yani ' / tr/adresi') göre" kullanıyorum çalışma örneği bb. bayrakları altbilgi üzerinde fareyi hareket ettirdiğinizde, bağlantı "mysite.com/content" "mysite.com/pt/content.php" ama görüntülenen sayfa gibi bir şey olduğunu görüyorum. URL yandan için değiştirirseniz, "mysite.com/pt/content" hata verir ve hiçbir şey gösterir.Biri bana yardımcı olabilir? : confused: [] s, Rafael Trevisan

Belki bu yardımcı olur, ama emin değilim.

CMS yüklü olmalıdır tahmin ediyorum.

Benim için biliyorum, ben index.php dosya adını forum.php değiştirmek için vardı .. ve de Admin CP ayarları değiştirmek için emin oldum.

Benim giriş sayfası olarak benim ana forum sayfası var.

CMS ile, varsayılan CMS sayfa index.php .... index.php normalde ana forum sayfası olacaktır önceki vbulletin sürümleri ile farklı.

Her yeni bir vBulletin güncelleme indir, ben her seferinde elle index.php forum.php değiştirmek için var.

Bu sooo serin. Portekizce ve ingilizce çeviri türleri üzerinde mükemmel aracılığıyla geldi biri yanıt ..

trevis
19-04-10, 21:31
Ama BB kök dizininde bir index.php var ... : (

VGF
19-04-10, 23:30

Eğer kök dizini forumlarına (yoursite.com / forums / yoursite.com yerine) varsa

Sonra index.php forum.php değiştirmek zorunda .. ve ne istediğiniz için index.php yeniden adlandırın. CMS kullanmıyorsanız index.php gerek olmaz.

"Endeksi whatever.php" mayın adını hiç kullanmam. CMS siz kullanıyorsanız onun sadece.

vBET
20-04-10, 01:51

. Htaccess dosyasını forum tam URL ve gerçek içerik gönderin

vBET
20-04-10, 01:55

BB herhangi bir dosya adlarını değiştirmek için gerekli DEĞIL bilet alternatifi unutmayın. Lütfen cevaba bakınız ve bize bilgi talep göndermek. Ayrıca vBSEO ile bir versiyonu (zaten düzeltilir sizin mu bilmiyorum) hata olduğunu lütfen unutmayın. Burada vBSEO resmi hızlı bir düzeltme ile sorun açıklamasını bulacaksınız:
vB4 İYS bağlantılar vBSEO3.5 çalışmıyor - vBulletin SEO Forums (http://www.vbseo.com/f77/vb4-cms-links-not-working-vbseo3-5-a-41635/)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.9.99