PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Garip / Forum /

badawidollah
28-03-10, 02:22
merhaba,

Bu benim için garip

gibi olmalı
nusantaraku.org / forum / forum.php (vbadvance modülleri var)

ancak (i vBadvanced modülleri olmadan bu index.php, açarsanız nusantaraku.org / forum yönlendirme)

sonra ben kopyalanır / forum / forum.php / forum / index.php
samething oldu, hala hiçbir vBadvanced modül.

badawidollah
28-03-10, 03:54
güncelleştirme

vbadvance modülleri (i birincil dil olarak Endonezya seçin) Endonezya göstermek değil
ama malay ve İngilizce göstermek

** Index.php vBadvanced sadece göstermiyor

badawidollah
28-03-10, 04:29
bakın lütfen

nusantaraku.org / forum / index.php? dil = ms
= tr nusantaraku.org / forum / index.php? dil
nusantaraku.org / forum / index.php? language = id

farklı
değil mi?

vBET
28-03-10, 21:42
Üzgünüz ama benim aradığım ne bilmiyorum. Lütfen bana söyleyin bu sayfa sayfa (benim sayfasında bulabilirsiniz bazı teklif vermek) ve URL dahil edilmelidir tam olarak ne. Ben onu bulmak ve tercüme görüşlere nasıl göründüğünü kontrol edin. Şu anda eksik olan ne olduğunu bilmiyorum.

Kendi forum biliyoruz Lütfen dikkat - Ben ne anlama geliyor görmek için yönlendirilir gerekir:)

EDIT:
Tamam - Ben Bunu mu demek istediniz ne düşünüyorum, ama emin değilim. Index.php ile tercüme sayfası ve orijinal dili bayrağı üzerine tıkladığınızda, o zaman forum.php için yönlendirilir bu sorunu?

badawidollah
30-03-10, 15:47
Konu Kapatılmıştır

vbseo yazılım sorunu

teşekkürler

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 gives automatic translations