PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Tablo hata yok.

vbetter
28-04-12, 17:27
Ben hata emails ile aşağıdaki iletiyi alma tutun.
Ebilmek sen mutlu etmek yardım etmek beni çözmek bu?
Vbet son sürümünde ben. 4.4.6.

Veritabanı hatası vBulletin 4.1.3:

Geçersiz SQL:
select cache.originaltext as originaltext, cache.translated olarak tercüme vbenterprisetranslator_cache_medium_az Yardım, vbenterprisetranslator_cache_medium_az önbellek nereden help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.' VE cache.serie=help.serie;

MySQL hatası: Table 'xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az' yok
Hata Numarası: 1146
İstek tarihi: Cumartesi, 28th Nisan 2012 @ 10: 22: 55 am
Hata Tarih: Cumartesi, 28th Nisan 2012 @ 10: 22: 55 am
Kod: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Referrer:
IP Adresi: xxxxxxxx
Kullanıcı Adı: Kayıtsız
Classname: vb_database
MySQL Sürümü:

r.dziadusz
30-04-12, 23:52
Selam
Bu hatayı yeniden oluşturmak için çalışacağız ama arada içinde size Lütfen el ile tablo vbenterprisetranslator_cache_medium_az var kontrol edebilir?
Ve mutlu etmek söylemek beni de - bu ne oldu sonra hata başladığında apear için?

vbetter
01-05-12, 01:39
Selam
Bu hatayı yeniden oluşturmak için çalışacağız ama arada içinde size Lütfen el ile tablo vbenterprisetranslator_cache_medium_az var kontrol edebilir?
Ve mutlu etmek söylemek beni de - bu ne oldu sonra hata başladığında apear için?

Web sitelerinin .htaccess dosyamı uzaktan başka bir siteye yönlendirmek için değiştirildi. Sorun orada başlamak gibi görünüyor. Her şeyi düzeltmek başardı ama sonra çeviriler en son sürümüne yükseltme ve htaccess dosyası redid hataları almaya başladı. Ben aslında aşağıdaki aynı iletiyi alırsınız:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

Veritabanı kontrol ve yukarıdaki tabloları yok görünüyor.

Benden daha fazla bilgi gerekiyorsa lütfen bana bildirin. Yardım için teşekkürler bak ileri bir düzeltmedir.

r.dziadusz
02-05-12, 10:19
Lütfen pm kutuyu işaretleyin

m_jankowski
19-06-12, 22:46
Seni ben tekrar açar bu konu ile daha fazla soru varsa, bu iş parçacığı kapatmanız gerekiyor bu yüzden cevap yok.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2beta gives automatic translations