PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Destek kapsamında tüm diğerleri takip Circunstances

techanalyst
12-10-11, 22:14
Hasta destek olarak kabul et:

1.) no code changes or modifications üçüncü parti eklentiler veya vbulletin kendisi
2.) Hiçbir engelleyici Eklentiler

VBulletin, VBSeo ve Dragonbyte Tanrı benim forumlarında haklarınız ve yukarıdaki yapmak

vBET
12-10-11, 22:16
Zaten söylendi - Evet. :) Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

techanalyst
12-10-11, 22:17
Çalışan herhangi bir ther tapa için herhangi bir kod değişikliği veya seçenek değişiklik yapmadan

vBET
13-10-11, 00:28
Çalışan herhangi bir ther tapa için herhangi bir kod değişikliği veya seçenek değişiklik yapmadan

TAM OLARAK! Biz zaten o için birkaç kez yazdı. Ve sadece son yazı burada - lütfen değil tekrar iletileriniz üzerinde kaldırılıp tekrar tekrar - spam olarak kabul edilir ve kaldırılacak. Daire içinde açmak için hiçbir mantıklı.

We will zaten defalarca teyit edildi şekilde kod yok veya seçenek DÖNÜŞÜR ve çalışan diğer eklentiler yaptı. Da DISSABLE bir şey olacak. Sadece siz istedi.

Böylece lütfen Dur yapma bahane ve bize bildirin - ı gerçekten-den kuşkulanmak sorun gerçekten var ne sen istemek senin forum vBET fonksiyonel olması. Bu yazılı kişisel saldırı - herhangi bir niyeti sadece benim izlenim o bize orada istemediğiniz (ve senin forum destek sorumlusu sağlar - kendiniz yazdı - da her zaman geçici erişim ayarlayabilirsiniz veya çıkarmak çok önemli bir şey ama değil-bu destek için farklı mods yazdığınız kullanıcılar tarihi ile test forum forum için erişebilir olduğunu bildiğimiz gibi) görünüyor söylemek istiyorum. Yani gerçek Doyma içinde Şahsen ben bu davranışının nedeni nedir dolaşmak? Ve bence sorun hale getirilmesini olanakları (gerçekten var) sadece iadesi için çığlık için neden olması. Hiçbir kişisel saldırı - Eğer gerçekten çığlık bunun için üst durumlarda kullanarak ve biz burada bulunmayan sorunu iadesi zorlamak için oluşan tartışabilirsiniz göz altında yapılması gereken birkaç yanlış ifadeler gerçekten zaten yazdı. I don't tell bunu - sadece dikkatinizi nasıl görüneceğini ve sadece bize sorun gerçekten var ve tabii ki bize yardımcı olmak izin göstermek istiyoruz koymak istediğim halinde kaybolan teklifleri cevap sorun varsa.

Böylece bir kez daha - we WILL not diğer eklentileri yapılandırma veya kodunu değiştirmek ne bir şey devre dışı bırakın. Yani hiçbir bahane - sadece bize iş konusunda gerçekten varsa. O değil, demek ı-si olmak reasonable doubts about it dedin. Ben sadece ben bu-den kuşkulanmak için neden var bilmek istiyorum. Ve ben gerçekten yardımcı olmak ve çeviriler sadece istediğiniz ve bunun için izin verirseniz, forumunda düzgün çalışmasını sağlamak için mutlu olacaktır unutmayın.

Ben ise 1: 30 gece ülkemizde - böylece biz daha sonra gidecek.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Aslında bu çalışma, aslında diğer çeviri eklentileri avcılık Im istiyorsun. Ben gerçekten bu çalışma istiyorsunuz, ama youll seçeneklerini değiştirme vbseo veya vbulletin, erişim alırsanız ne istemediğim olduğu bir gerçeği biliyorum. Bu yüzden ı-cekti beklemek gibi eklenti işe yaramazsa, "Bu müşteri"-cekti istemek gibi thats çok varsayım, doesnt iş Fuarı. Bol, Photopost Pro, VBTube vb, tüm satın çalıştırın ve ücretsiz marka bütün ejderha bayt, vbseo, vbulletin vs vs, asla bir kez geri ödeme neden istediniz? Çünkü "beklediğim onlar amele beğenmek"

Eğer bir scammer beni aradı? Yaklaşık 9 diğer eklenti sağlayıcıları isteyebilir ve tema yapıyor insanlar iş, Ive asla bir kez geri ödeme sormak zorunda kaldım, ne de bunların hiçbirini vermedi call me bir scammer

Bana bir scammer olarak adlandırılan kadar düşündüğünü söyledi, yine özel bir hakaret ve sizinle çalışmak için beklediğim gibi?

Im yazılımınızın suçlamak değil, sadece doğru zaman forum için yazılım isnt belirten Im ben bu gerektirmeyen başka bir çeviri eklentisi bulacaksınız ve hasta sadece bunu düşünün bir $200 + ders

techanalyst
13-10-11, 01:00
Aslında iadesi yerine bir bağlantı veya satınalma önce gerekli değişiklikleri belirten kadar fark yerine kimliği değil bilmek benim 200 + ders dışında başkası yardımcı

Veya

Hasta ruhsat almak ve "Müşteri" onun içinde daha iyi şekil kullanmak için thats bildiğim kadar yazılım kullanmayın? Ve bunu ve bunu başlatmaya engel olacak saymak güncellemeleri 365 gün ben başlamak istimal o kadar kullanılmadığı olduğum zamandır

vBET
14-10-11, 23:06
Aslında iadesi yerine bir bağlantı veya satınalma önce gerekli değişiklikleri belirten kadar fark yerine kimliği değil bilmek benim 200 + ders dışında başkası yardımcı

Veya

Hasta ruhsat almak ve "Müşteri" onun içinde daha iyi şekil kullanmak için thats bildiğim kadar yazılım kullanmayın? Ve bunu ve bunu başlatmaya engel olacak saymak güncellemeleri 365 gün ben başlamak istimal o kadar kullanılmadığı olduğum zamandır

Kodda değişiklik hiç vBET Powered ile çalışması için gereklidir.

vBET
14-10-11, 23:08
...Ben gerçekten bu çalışma istiyorsunuz, ama youll seçeneklerini değiştirme vbseo veya vbulletin, erişim alırsanız ne istemediğim olduğu bir gerçeği biliyorum. Öylesine ı-cekti beklemek gibi eklenti çalışmaz...

Bu sadece daha fazla saçma sapan bahane - gelecek biliyorum... Ayrıca piyango numaralarını biliyor musunuz?...

Diğer Eklentiler ne de vBulletin yapılandırma değiştirilecek birkaç kez emin. Bu sadece bir bahane olduğunu. Olursa olsun, ne sözlerin karşı olduğunda işlev, istediğinizi yazarsınız. İsterseniz çalışma senin forum vBET yardım sağlayacak. Ama sadece ne mükemmel bahane bütün iade - zorlamak için sorun yapılan yardım mümkün değil, davranış dolandırıcılık ise durumda. Şu anda bu konu olası dolandırıcılık kabul ve hiçbir yardım gerekli olduğundan kapalı.

Gerçekten varsa:) ile sorununuzu yardım için buradayız

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.2