PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş URL Dönüşüm ile normal Sorunlar

simit patel
25-11-09, 18:06
Merhaba,

2.X şube beri BB kullanarak ve yol boyunca yükseltme edilmiştir. ben sadece 3.2.2 yükseltti.

şimdi, ben bayrakları tıkladığınızda, ben de URL değişiklikleri fark. Ancak, bazen sayfa düzgün yükler, ancak diğer zamanlarda, ben sadece "sayfa bulunamadı" diyen bir beyaz sayfa. siteme informedtrades.com. i vbseo de yüklü.

i benzer deneyimleri bildiren bazı insanlar gördüm, ama kimse bu meydana bahsediyoruz görmedim sadece bazı zaman, ne de ben sadece bu son yükselttikten sonra bir sorun vardı insanlar görüyorum. bu zaten dağıtılır ve ben kaçırmış oldu üzgünüm.

sorunu çözmek konusunda herhangi bir fikir?

teşekkürler
simit

vBET
25-11-09, 20:44
Merhaba. Ben desen bulundu düşünüyorum. On özel karakterleri forumumuzu bağlantılar bulundu olmamak iddia ediliyor. Ben ama neden bilmiyorum.

Biz bu yüzden bana Admin CP ve FTP erişim ayrıntıları PM lütfen bizim sunucularda üretmek için (burada gördüğünüz gibi çok iyi çalışıyor).

jorgejgm
26-11-09, 00:03
Merhaba,

2.X şube beri BB kullanarak ve yol boyunca yükseltme edilmiştir. ben sadece 3.2.2 yükseltti.

şimdi, ben bayrakları tıkladığınızda, ben de URL değişiklikleri fark. Ancak, bazen sayfa düzgün yükler, ancak diğer zamanlarda, ben sadece "sayfa bulunamadı" diyen bir beyaz sayfa. siteme informedtrades.com. i vbseo de yüklü.

i benzer deneyimleri bildiren bazı insanlar gördüm, ama kimse bu meydana bahsediyoruz görmedim sadece bazı zaman, ne de ben sadece bu son yükselttikten sonra bir sorun vardı insanlar görüyorum. bu zaten dağıtılır ve ben kaçırmış oldu üzgünüm.

sorunu çözmek konusunda herhangi bir fikir?

teşekkürler
simit
Merhaba, ben de bir zamanlar oldu, ancak tekrar sayfayı yeniden ve eğer iyi. Nadirdir gerçeği, selam.

vBET
26-11-09, 04:55
Gerçek şu ki, nadir olarak önemli değil - hiç olmayacak ve biz, bunu her zaman çalışır yapmak için elimizden geleni yapacağız:)

simit patel
26-11-09, 16:18
i gayet iyi çalışıyor BB 312, geri döndü. bu yüzden, sorunu, 312 ve 322 arasında bir fark ile ilgili. Ayrıca, ben 312 döndürüldü, i did ilk şey, bir ürün üzerine. Sorun hala devam etmektedir. sonra, i, sorunu çözmek için görünüyordu 312 dosyaları yükledi. bu yüzden, belki de sorun, 312 ve 322 yılları arasında yapılan bir dosyayı düzenlemek için ilgilidir.

da fazlalaştı i vbblogs yüklü olması. bu hiç etkilenmez, bloglar URL'leri yabancı karakterleri yazılı değildi. 322, ne 312 ne.

322 yeni özelliklerden yararlanmak için ben gerçekten istiyorum. i durumun ışığında bunu yine de var mı?

teşekkürler
simit

KATMA ve tabii ki ben vbseo en son sürümü yüklü var.

vBET
26-11-09, 16:23
Destek gemide yapılan yeniden yükler zaman iyi bir fikir değildir ...

Ayrıca ben bu vBSEO yapılandırma ile ilgili bir sorun olduğunu öğrenmek. Konu için desen yabancı tabelalar için izin vermez:

'VBSEO_URL_THREAD' => '(\d+)-([a-z\._\-ŠŽšžźŔÁÂĂÄĹÇČÉĘËĚÍÎĎŃŇÓÔŐÖŘŮÚŰÜÝŕáâăäĺçčéęëěíîďńňóôőöřůúűüý˙µA-Z\d-]+)\.html',

böyle bir şey olmalı:

'VBSEO_URL_THREAD' => '([^/]+)/(\d+)-([^/]+)\.html',

Ama elle değiştirmek VERMEYİN. Böyle bir desen vBSEO yapılandırma birçok yerde. Lütfen PM bana vBSEO CP ayrıntılarını erişim ve yapılandırma parametresi için sorumlu olduğu bulacaksınız.

vBET
26-11-09, 16:38
Bunun nedeni yanlış vBSEO yapılandırması.

Set "URL'ler İngilizce olmayan karakterleri değiştirme?" "URL'lere İngilizce olmayan karakterler tutun".

Bu gizemli entegrasyon manuel kaybolur. Sıkıntılar için özür dilerim:) sadece parametre seti ve iyi olacak:)

jorgejgm
26-11-09, 17:28
Bunun nedeni yanlış vBSEO yapılandırması.

Set "URL'ler İngilizce olmayan karakterleri değiştirme?" "URL'lere İngilizce olmayan karakterler tutun".

Bu gizemli entegrasyon manuel kaybolur. Sıkıntılar için özür dilerim:) sadece parametre seti ve iyi olacak:)

İspanyol için harflerle sorun var BU MEKTUPLAR N, O, í, vs vs (TRANSLATE N, O, ben İÇİN KALDIR.n harfi veya (ı) yerini "İngilizce olmayan karakterleri değiştirmek" vbseo URL'de aktif. Bu seo için çok iyi.Karakterler değiştirilir "İngilizce olmayan karakterler URL'leri içinde tutmak" seçeneğiyle ~. Bir şey çok seo etkiler. Gelecekteki sürümlerine vb için "çözüldü" ya da teknik olarak mümkün?.Teşekkür ederiz.

vBET
26-11-09, 20:12
n harfi veya (ı) yerini "İngilizce olmayan karakterleri değiştirmek" vbseo URL'de aktif. Bu seo için çok iyi.Karakterler değiştirilir "İngilizce olmayan karakterler URL'leri içinde tutmak" seçeneğiyle ~. Bir şey çok seo etkiler. Gelecekteki sürümlerine vb için "çözüldü" ya da teknik olarak mümkün?.Teşekkür ederiz.

Bu vBSEO tarafından yapılır BB gibi değiştirmeleri yapılmış değildir. VBSEO uygun şekilde yapılandırmak zorunda. Espagnol olmayan karakterler ans FORUM_DIR / inclues / config_vbseo.php parametre $ vbseo_custom_char_replacement elle yapılandırmak tutmak için bir seçenek olabilir. Tercüme URL ile çalışmak ve nerede bu anadil için mevcut URL tutmak mümkün olacak teşekkürler.

Buraya bak:

http://www.forum.simple-nlp.pl/informacje/1274-pierwsze-na-swiecie-forum-o-nlp-wspierajace-wielojezyczna-spolecznosc.html

Polonya harfler (śąęć gibi) vbseo_custom_char_replacement $ sayesinde değişti Bu URL ve hala diğer tüm İngilizce olmayan harfler tutar. Bu, Japonca için aynı bağlantı:

http://www.forum.simple-nlp.pl/ja/informacje/1274-nlp多言語のサポートのための世界初のフォーラム!.html

Bazı dillerde noly Espagnol / İngilizce karakterler - Ayrıca bu Espagnol / İngilizce karakterler neden tutmalı iyi bir örnektir.

Bu vbseo_custom_char_replacement değeri (Polonya harfler için) nasıl ayarlayabilirsiniz bir örnektir:

$vbseo_custom_char_replacement = array(
'ˇ' => 'A',
'¦' => 'S',
'¬' => 'Z',
'±' => 'a',
'¶' => 's',
'Ľ' => 'z',
'ą' => 'a',
'ę' => 'e',
'ć' => 'c',
'ż' => 'z',
'ś' => 's',
'ź' => 'z',
'ó' => 'o',
'ł' => 'l',
'ń' => 'n',
'Ą' => 'A',
'Ę' => 'E',
'Ć' => 'C',
'Ż' => 'Z',
'Ś' => 'S',
'Ź' => 'Z',
'Ó' => 'O',
'Ł' => 'L',
'Ń' => 'N'
);

Gördüğünüz gibi, varolan bağlantılar için tanrı SEO şekilde tutmak ve bağlantılar için 52 dilde tercüme açabilirsiniz:)

Bu sadece sormak Başka sorularınız olması durumunda yardımcı olacağını umuyoruz size yardım etmek için buradayız:)

jorgejgm
26-11-09, 21:27
Çok tekrar teşekkür ederim, mükemmel çalışır. Teşekkür ederim.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.99 you can enjoy automatic translations