PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Zaten yapılır Önbellek olarak Mcached

meto
10-02-11, 20:30
Ben zaten teklif edildi ama ben bu fikri çarpmak istediğiniz biliyoruz. Benim için kesinlikle büyük forumlarda bu özellik için "olmalıdır". BB kullanmak için yeniden yazmak için çalıştı, ama i kodunuzu hızlı bir bakış sonra vazgeçti. Neden nesne programlama kullanmak değil mi? Ile script kodu ve değiştirmek için çok daha kolay. Ben 5 dakika olacağına inanıyorum. önbelleğe alma mekanizması kodu standart bir sınıf ne zaman başka bir iş.

kamilkurczak
10-02-11, 23:29
Biz şimdi bu seçeneği üzerinde çalışıyoruz:)

vBET
26-02-11, 16:46
Kamil yazdığı gibi, biz de bunun üzerine çalışıyoruz:) Daha doğrusu ben bu çok an bunun üzerinde çalışıyorum:) destek istiyoruz:
- Memcache
- Apc
- XCache
- Eaccelerator

Sonraki sürümünde dahil olacak o kesin BETA işlevsellik olarak işaretlenmiş olacak. Bundan sonra ya da bir sonraki sürümde olacak henüz karar vermedi. Ayrıca sonraki sürümünde dahil olacak biz hala tam olarak desteklenen veya hemen başında konuk önbelleği için karar vermedi.

Kısa bir deyişle, bir sonraki sürümü olacak hala emin değil bu işlevselliği verecektir:)

meto
26-02-11, 16:56
Kek barış sonraki cacheing depoları ekleyerek iyi bir önbellek nesne sınıfı olsaydı olurdu.

Marcin Kalak
27-02-13, 11:28
Geç cevap için üzgünüm. Bu işlevsellik 4.3.0 sürümünde eklenmiştir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99