PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Beyaz sayfa Moderasyon.

Taurus
03-11-10, 12:25
Tamam, ben sadece bir şey öğrendim. Ben% 100 emin değilim, ama belki siz bunu test edebilirsiniz.

3 benim Moderatörler Mesajları hareket ve beyaz sayfa hakkında şikayet vardı. Bunun bir parçası benim önceki konu Kamil düzeltme ile giderilmiştir. Ama normal olmayan tercüme sayfalarda beyaz sayfalar almaya devam etti. Bu 3 Moderatörler ortak olan tek şey, kendi Varsayılan Dil olmadığını gerçekti. Ayarladıktan sonra, artık beyaz sayfa vardı.

kamilkurczak
03-11-10, 15:01
Bu bilgi için teşekkür ederiz. Bunu test edecek:)

mateuszr
18-11-10, 16:10
Moderatörler hakkında yazmak emin misin? Denedim gibi varsayılan dil kadar, ben hala Moderatör / SuperModerator olarak Kimliğim yönlendirilir oldum

Düzenleme: Yanıt yok. Şimdi çözüldü.
Sebep: herhangi bir kullanıcı tarafından varsayılan dil ayarı gereksinimi nedeniyle sorunu yeniden.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99