PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş BB yavaş çalışıyor

chaoyueh
19-09-10, 21:36
kurulur ama BB web sitemde çalıştırmak için çok yavaş görünüyor.
Bazen, sayfanın sadece orada durdurmak veya birkaç dakika sonra iç sunucu hatası gösterdi.

Ben sadece iki dilde tercüme ve başarı olmadan farklı ayarlar denedi. Lütfen yardımcı olun. Ben gerçekten bu MOD çalışmak istiyorum.

Teşekkürler

vBET
20-09-10, 12:08
Her şeyden önce performans ipuçları kontrol ediniz: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

En önemlileri şunlardır:
1. (Üye sayfaları, takvim, vb gibi) robots.txt tarafından alakasız sayfalarda engelleyin. Lütfen olmalıdır - düzeni, sadece birkaç farklı bilgiler ve bu sayfaları minimum içerik ve genellikle içerik çoğaltılması gibi Google (% 99 aynıdır tarafından kabul edilir çünkü SEO için daha iyidir, bu sayfaları indeks kaybolur dikkat Kullanıcı adınızı gibi).
2. Başında bazı dillerde devre dışı bırakın. Google ilk çeviri süre tu BB değildir, ama bu dikkat ediniz. Google çeviriler yapıyor ve bir BB ilk önbelleğe sonra. Yani bir sonraki çeviriler daha hızlı olacaktır. Bazı forumlar 52 dilde herhangi bir sorun olmadan ile başlayabilirsiniz. Bazıları için bu, 2-3 dilleri ile başlar ve zaman zaman yenisini eklemek için daha iyidir. Önbelleği doldurmak Çünkü, sunucu, birkaç gün sonra başka dilleri ele almak mümkün olacak.

Ayrıca sunucu Google bağlantısı ile herhangi bir sorun var mı kontrol edebilirsiniz. Ipuçları için buraya bakınız: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729

kamilkurczak
07-10-10, 21:10
cevap-çözüldü yok. Eğer değilse, lütfen buraya yazın ve ben bu konu tekrar açılacaktır.
:)

chaoyueh
08-10-10, 06:07
cevap-çözüldü yok. Eğer değilse, lütfen buraya yazın ve ben bu konu tekrar açılacaktır.
:)

Teşekkürler

Ben forumu yeniden ve sorun çözüldü.

kamilkurczak
08-10-10, 09:30
Onay için teşekkür ederiz. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.99