PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: vBadvanced Dynamics entegrasyonu

vBET
14-11-09, 15:05
BB VBA Dyna ile entegre etmek için sadece bir ek ve ücretsiz bir eklenti yüklemeniz gerekir. Bu mesajda ekinden indirebilirsiniz. Kurulum çok kolaydır - sadece dosya upload ürün dosyası yüklemek ve BB az yapılandırma değişiklikleri yapmak - tüm ayrıntıları pakete dahildir.

Beri desteklenir: BB 3.2.0
Test: vBadvanced Dynamics 1.2.0

Ne bu eklenti size verecektir:

Çok dilli toplum destek - kullanıcıların farklı dillerde girişlerini yazmak mümkün olacak
Desteklenen otomatik dil algılama
Editörler kullanıcı varsayılan dil desteği
Adlarını tercüme olmayacak

Kategorilerine göre göz atın
Üye kategorileri
Dyna postbit
Giriş

vBET
21-11-09, 18:42
Yeni versiyon otomatik dil algılama destekler.

BB 3.2.0 ve üstü gerektirir.

muratcan25
24-12-09, 15:58
Eklentilerinizde Galiba Sorun Var İnmiyor

yahoooh
30-12-09, 22:51
i ataçmanlı tıkladığınızda
boş bir sayfa verecek

vBET
31-12-09, 16:58
Not için teşekkürler - Bu sunucu tekrar yüklemek hareket yan etkisi olmalıdır.

Ve şimdi geçerli:)

yahoooh
20-01-10, 01:43
replys ve yeni girişler forum konuları gördüğünüz gibi aynı özelliklere sahip olacak eğer doğrulanmış plz
kullanıcı kendi dillerinde bağlı olan annesinin dili ile cevap ve BB başkalarına tercüme edilecektir

vBET
21-01-10, 16:16
Evet bu:) Bu ücretsiz BB 3.x - sadece deneyin:)

tavenger5
03-03-10, 18:49
Bazı nedenlerden dolayı sadece benim vbDynamics ana sayfa çalışıyor. 404 ve kategori sayfaları artık sayfaları sonuçlar dinamikleri klasör (ana sayfası izlemiyor) içerir. Talimatları takip etti. Yapmam gereken başka bir şey var mı? Örümcek Dostu URL seçeneği kullanıyorum. Modifiye edilmesi var klasöre dinamiklerini yeniden yazma kuralları mı?

vBET
03-03-10, 20:46
Bazı nedenlerden dolayı sadece benim vbDynamics ana sayfa çalışıyor. 404 ve kategori sayfaları artık sayfaları sonuçlar dinamikleri klasör (ana sayfası izlemiyor) içerir. Talimatları takip etti. Yapmam gereken başka bir şey var mı? Örümcek Dostu URL seçeneği kullanıyorum. Modifiye edilmesi var klasöre dinamiklerini yeniden yazma kuralları mı?

PM bana forum adresi lütfen. Sürümleri kullanıyorsanız ve hangi tür çeviri bağlantılar bulmak istiyorum.

tavenger5
03-03-10, 22:08
PM'ed **********..

vBET
22-06-10, 23:01
Paket güncellendi. Sürüm, kullanıcılara kolaylık sağlamak için eklendi, eklenen bayrakları için sadece 3 ek dosyalar da son BB serbest alınacak çünkü değişmedi.
BB 3.3.4 için güncelleme bayrakları VBA Dynamics durdurabilirsiniz sadece yeniden birleşmesinin ilk adımı (yükleme görüntüler) ve çözülmüş olacaktır:)

yahoooh
13-11-10, 08:11
vba 2.0.x son sürümü ve vbulletin 4.0.x için güncelleme sürümü var.
Bildiğiniz gibi eski vbulletin sürüm yeni işe yaramaz

size bunu güncellemek ve i dyna sadece test sağlayabilir.
teşekkürler

vBET
14-11-10, 06:10
Bu noktada vB4.0 için VBA desteği yok
Kullanıcıların bize VBA (Hatırladığım kadarıyla mod ödenmiş olduğu) ile erişim forum verdi çünkü vB3.8 için destek. Biz VBA 2.0.x için lisans gerekmez

Gelecekte de vB4.0 vBET4.x için bölümleri ile ilgili konularda lütfen açıklayınız:)

anand
31-01-12, 05:47
Yine biz-si olmak bu problem ile en son sürümlerini & dosya sunucunuzda kullanılabilir değil

http://www.architectpavilion.com/vbet_missing_images.jpg

http://www.architectpavilion.com/vbet_file_error.jpg

vb - geçerli sürüm: 4.1.0
Dynamics - geçerli sürüm: 2.1.3 RC1
vbenterprisetranslator-geçerli sürüm: 4.4.6

teşekkürler
Anand

r.dziadusz
01-02-12, 11:27
Merhaba,
Lütfen bizim forumda yeni konu açmak. Ayrıca büyük olasılıkla eklentisi olmak düzenlemek zorundayız:

Bu noktada vB4.0 için VBA desteği yok

Lütfen yeni konu açmak

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations