PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Google (404) yumuşak hataları hakkında bana e-posta!?

mario06
10-09-10, 15:56
Benim webmaster sitesi (404), çünkü hızlı ve büyüyen bir endeksleme yinelenen url'ler (BB translatated url'ler) bulma olduğunu basit bir deyişle anlam yumuşak hataları buluyoruz belirten google dan bir ay yaklaşık 2 mesajları alıyorum. Ben bu uyarıları durdurmak için ne yapmalıyım? Temelde benim webmaster araçları Ben sadece 2 gerçek (404) kurdu ve 102 çünkü benim robots.txt kurdu.

-Cache 15 gün
-Guestcache kapalı

basketmen
11-09-10, 11:51
Ben bu uyarıları durdurmak için ne yapmalıyım?

sadece yeni url htaccess ile, sadece biri aslında gerektiğini forumu etrafında arama (şimdi o sayfanın url) eski url (url zaten çalışmıyor değişti) yönlendirme 301 ihtiyaç inanıyorum

mario06
12-09-10, 09:39
Ben sadece bir toplam 2 gerçek 404 hataları, Google i yüzlerce yumuşak (404) hataları olduğunu bana anlatıyor ANCAK bana geri söylüyorum yazdığı gibi onların üzerine tıkladığınızda bu tercüme URL'ler ile ilgili bir şey vardır zaten çalışıyor Bana bunu indeksleme çiftleri çok hızlı büyüyen, ama ...

Neyse ne deli önce Google'ın bu "gizlemek" benim htcaccess ekleyebilirsiniz.

basketmen
12-09-10, 10:17
Ben sadece bir toplam 2 gerçek 404 hataları, Google i yüzlerce yumuşak (404) hataları olduğunu bana anlatıyor ANCAK bana geri söylüyorum yazdığı gibi onların üzerine tıkladığınızda bu tercüme URL'ler ile ilgili bir şey vardır zaten çalışıyor Bana bunu indeksleme çiftleri çok hızlı büyüyen, ama ...

Neyse ne deli önce Google'ın bu "gizlemek" benim htcaccess ekleyebilirsiniz.
hehe ben zaten yukarıda benim son yazılan eski url (zaten çalışıyoruz, şimdi 404 hata olmadığını URL değiştirildi) gibi görünüyor Örneğin ne verebilir, i am anlayışı özledim belki 301 htaccess ile yönlendirme, ya da o yanıtladı düşünüyorum yeni url (artık çalışıyor bu sayfa url)

vBET
12-09-10, 14:23
Merhaba. Daha fazla bilgi veriniz. Anladığım kadarıyla webmaster araçları sadece 2 gerçek 404 hataları olduğunu söyler, ancak Google hala 404 hataları çok hakkında e-postalar. Ama bu gerçekten çalışıyor ... Ben biraz burada aklım karıştı;)

Google e-posta içeriği ve bu 404 bağlantılar bazı ekleyiniz.

mario06
15-09-10, 07:40
Ben BB tablolar boşalttı şimdi ben doğru 404 Bulunamadı yanıt alıyorum artık yumuşak 404 hataları alıyorum değilim, çünkü ben artık "çalışan" Yumuşak 404 hataları bağlantılar göndermek değildir. Yani bu noktada BB burada hata, Google Yumuşak Hatalar gibi olmadığını hatırlatmak istiyorum ve yeterince uzun süre devam ederse düşük page rank ve adsense ile cezalandırmak olacak.

Saygılar

vBET
15-09-10, 14:56
Üzgünüz ama şu anda ben tam olarak sorunun ne olduğunu anlamak yok. Diğer bir deyişle, daha tarif olun. Yumuşak 404 hataları enymore, sadece doğru 404 gerekmez - sayfaları çalışmıyor bazı örnekler veriniz. Bu gibi birçok hata var? Sadece 2 adet sabit 404 hataları var önce yazdı. Biz hala burada bir sorun var mı?

kamilkurczak
07-10-10, 13:55
cevap çözüldü. Değilse lütfen buraya yazın ve ben bu konu tekrar açılacaktır.
Teşekkürler

mario06
13-01-11, 07:00
Bu sorunun üstesinden gelmek için 5 gün, 15 günlük maksimum önbellek açmak için vardı.

kamilkurczak
13-01-11, 11:06
şimdi çözüldü, değil mi?

mario06
18-01-11, 10:34
Evet, bu sorunu çözmüş AMA benim kendi değil, destek.
Bu konuyu kapatabilirsiniz.
Saygılar

kamilkurczak
18-01-11, 11:34
ok onay için teşekkürler

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations