PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Ben yeni bir konu veya bir konuya cevap veya boş bir sayfa beni yönlendirir bir mesajı silmek ...

dsav90
11-08-10, 04:32
Ben yeni bir konu veya bir konuya cevap veya boş bir sayfa beni yönlendirir bir mesajı silmek ... (Internet Explorer web sayfasını görüntüleyemiyor) herhangi bir fikir ...

Burada benim. htaccess

# Yorum aşağıdaki satırı (başında '#' ekleyin)
# Mod_rewrite fonksiyonları devre dışı bırakmak için.
# Lütfen dikkat: Eğer hala kesmek devre dışı bırakmanız gerekir
# Url durdurmak için vBSEO kontrol paneli yeniden yazar.
RewriteEngine On

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |.. Txt) (\\ gz))? Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php site haritası = $ 1 [L]

BEGIN # BB

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & yönlendirilir = / forum / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & yönlendirilir = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arşiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^ (admincp | modcp | clientscript | cpstyles | Resimler) /
RewriteRule doları vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

# BB sonu

# VBSEO
# Bazı sunucular RewriteBase direktif olması gerekir
# Etkin (aktif hale getirmek için başında '#' kaldırmak)
# Lütfen dikkat: etkinleştirildiğinde, yol içermelidir
# Kök vB klasöründe (yani RewriteBase / forums /)
# RewriteBase /

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arşiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
/ (Görüntüler admincp | modcp | clientscript | | cpstyles) RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /!
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
11-08-10, 18:42
Öncelikle son sürümü (3.3.5 BB, ancak acil sonra 3.3.6 nad güncelleme için bekleyin lütfen bu yüzden bugün / küçük hata düzeltmeleri tommorow başka bir sürümü) ve onaylamak hala olur. Güncellemek için lütfen - eğer evet bizim forum üretmek için (tam olarak nasıl bize lütfen unutmayın.) mümkün değildir, çünkü o Kamil, hakkında daha fazla bilgi isteyecektir.

Ayrıca bir an ve onay için dissable BB sorunu hala BB ile ilgili olduğunu emin olmak için var yok edebilirsiniz. Sorun hala BB engelli var ise, daha sonra isse, başka bir yerde geçici dissabling diğer mods tek tek kontrol edin ve sorun kaybolur bakabilirsiniz.

Htaccess Tamam görünüyor.

dsav90
13-08-10, 19:32
Bu güncelleştirme bu sorunu çözmediyse .. Ben BB devre dışı bırakılır ve sorun hala oradaydı ... BB talimatları vBSEO dosyalarını yapmak söylüyorlar chages gibi görünüyor. Ben onları undid ve sorun gitti .. Re bunları yaptı ve geri geldi .. BB dışarı veya etkin ... Ben vBSEO 3.5.1 PL1 kullanıyorum

vBET
14-08-10, 12:13
Tamam bu yüzden bu bizim için çok önemli bir bilgi - vBSEO 3.5.1 vBSEO 3.5.1 PL 1 BB test. Kamil sorunu çoğaltmak mümkün olduğunu görmek için testler yapılmış. Eğer cevabınız evet ise, yeni sürümü gelecektir önce biz bunu çözmek ve hızlı bir düzeltme vermek. Aksi takdirde biz kontrol ve orada çözmeye muktedir foruma erişim için size soracaktır.

dsav90
14-08-10, 22:22
Tamam .. bana bildirin ...

VBSEO dosyaları değişiklikleri geri var ve her şey iyi çalışıyor gibi görünüyor **********

vBET
14-08-10, 23:00
Her şeyi değil çalışan, ancak bağlantılar şimdi tercüme değildir. Bu entegrasyon bağlantılar çevirmek için değişiklikler gereklidir. Yazdığı gibi - BB tüm özelliklerini kullanmak mümkün olacak, böylece onu kontrol etmek ve bunu çözecektir:)

dsav90
15-08-10, 00:17
Başar ... Teşekkür ederim .. Siz çocuklar BÜYÜK DESTEK!)

Taurus
17-08-10, 04:19
3.3.6 için yükseltme beri ben bu aynı beyaz sayfalara almaya devam. Rastgele olur. Ancak BB devre dışı bıraktığınızda hiç olmaz. Bildiriniz!

kamilkurczak
17-08-10, 10:12
Test forumu vBSEO 3.5.1 pl1 sürümünü kontrol ve I cant yeniden. Michał için bu konuda yazacağım.

kamilkurczak
18-08-10, 10:09
Merhaba,

Şimdi bizim ana forum bu son vBSEO 3.5.1 pl1 üzerinde çalışıyor. I cant bu konuda, bu yüzden lütfen:
1. ana forum üretebileceği? Bu forumu bu sorunu bulmaya çalışın ve lütfen sonuçları buraya yapıştırın.
2. Cant bulmak ve bu konuda bana forum admincp, FTP ve vBSEO cp detayları PM lütfen ben bu konuda forumda bulmak ve bunu düzeltmek.

Teşekkür ederiz.

kamilkurczak
20-08-10, 19:35
, sadece bir önceki yazı okuyun ve cevabını lütfen. Bu gerekli.

vBET
22-08-10, 22:37
3.3.6 için yükseltme beri ben bu aynı beyaz sayfalara almaya devam. Rastgele olur. Ancak BB devre dışı bıraktığınızda hiç olmaz. Bildiriniz!

Senin forumu ve ben sorunu yeniden mümkün değilim. Hala olur söyle. Ayrıca - ürün dosyası güncellendi varmış gibi görünüyordu, ama vbulletin php dosyaları eski (mevcut fonksiyonu görünmez) bana PM günlüklerine göre. Sunucu önbellek sorunu (BB önbellek) olabilir, yeni dosyalar görünmez ve sunucusu hala eski dosyaları kullanarak. Yani neden olabilir.

Kısa bir süre: forumda üretemezsiniz. Yapabilirsiniz? Hala ne ya da değil mi? Evet, ben forumda nasıl üretebileceği tam olarak tarif edin.

Taurus
22-08-10, 22:49
Bu zor biridir. Rastgele olur. Bu yüzden ben de ne zaman bilmiyorum. Ancak zaman BB hiç olmadı devre dışı bırakıldı. Ben biraz daha fazla bilgi almak eğer ben size geri döneceğiz.

kamilkurczak
24-08-10, 13:09
Merhaba,

Yeniden ya da bu konuda fark mı? Senin forum ve çok sayıda ileti yaptı ve ben bu sorunu bulamadı. Bunu teyit edebilir misiniz?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1