PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Bu ~ için bir test, ancak başka bir dilde

vBET
07-08-10, 12:23
Bu sadece bir denemedir

blackjoe
16-09-10, 03:19
Ben de met katılabilir miyim vücut? Ayrıca ben bu beden katılabilir mi?

vBET
16-09-10, 14:59
Ben de met katılabilir miyim vücut? Ayrıca ben bu beden katılabilir mi?

Bu mesajı Google durumda uygun bir dil bulmak (otomatik algılama, ama BB diğer stratejileri de destekler) - uygun tercüme edemez. Düzenleyerek tamamen değiştirmek ve uygun bir dil kodu ayarlamak. Ayrıca çeşitli dillerde mesaj yazabilirsiniz. Açıklamasını nasıl buraya bakınız:

gonumber6
17-09-10, 00:54
BB Merhaba, ben bunu denedim ve benim yazılan kadar boş geldi. İspanyolca olarak ayarlanmış kullanıcının varsayılan dil, benim test hesabı ve İspanyolca yayınlanan kullandı.

Kutunun etrafında oluşturulan, ancak İngilizce hesaba oturum açtığınızda sonrası boş görünüyor.

Herhangi bir yardım sayesinde harika olurdu:)

Güncelleme: Nevermind, ikinci kez çalıştı:)

Bu mod sayesinde seviyorum!

vBET
17-09-10, 09:58
Google düzeyde sorun olabilir - Google dil algıladığı zaman oraya bağlamak gerekiyor. Belki de bu ağ / Google sitesinde bazı kısa vadeli bir sorun vardı.

D: Büyük BB seviyorum

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1