PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Bu e-posta abt endişe şey?

bhanuprasad1981
05-08-10, 20:57
Googlebot sitenizdeki URL'lerin son derece yüksek bir sayı bulundu Pdaapps (http://www.pdaapps.org/):

Googlebot encountered problems while crawling your site http://www.pdaapps.org/.

Googlebot encountered extremely large numbers of links on your site. This may indicate a problem with your site's URL structure. Googlebot may unnecessarily be crawling a large number of distinct URLs that point to identical or similar content, or crawling parts of your site that are not intended to be crawled by Googlebot. As a result Googlebot may consume much more bandwidth than necessary, or may be unable to completely index all of the content on your site.

More information about this issue

Here's a list of sample URLs with potential problems. However, this list may not include all problematic URLs on your site.

vBET
06-08-10, 08:57
Bize tam bir mesaj vermedi. Google işaret bağlantılar örnekler veriniz. Ayrıca - sonra hala yapmadım eğer robots.txt tarafından alakasız sayfalarda engellemek lütfen detayları burada bulabilirsiniz:

Lütfen dikkat zaten endeksli eğer bu sitelerin bloke sonra dizin yok başlayacaktır.

bhanuprasad1981
06-08-10, 09:19
robots.txt kullanımı, i 4.2.3 için abt ipuçları i dont kullanmak gibi, ben sadece 4.2.2 var emin değilim zaten, başka bir şey, ben değil, tüm google mesajın ekran sadece 12 dilde kullanımı:

http://is.gd/e5E11

vBET
06-08-10, 09:35
Bu URL'ler gibi OK arıyoruz.

Pelase nadas bu URL'leri bazı anlatmaya sonuç sayfalarında herhangi bir sorun görüyorum.

bhanuprasad1981
06-08-10, 09:39
i i ücretsiz sürümünü kullanarak diğer site var ok benzer posta rastgele URL'ler kontrol etti.

vBET
06-08-10, 15:30
Linkleri forum tercüme edilmediyse - Seni vBSEO düzgün tümleşik etmediğini görüyoruz! Lütfen BB paketi ve vBSEO için nadas entegrasyon talimatları ReadMe.html gitmek. Bu neden olabilir - bu farklı bakacağız sonra çeviri - Şimdi benzer URL'ler çok şey var çünkü. Ücretsiz sürümü URL çeviri desteği olmadığını lütfen unutmayınız.

Lütfen emin değilim unutmayın bu nedenidir. Google kesinlikle ne olduğu hakkında herhangi bir bilgi verdi, çünkü bu sadece bir tahmin. Belki Google, belki URL'lere benzer kelimeleri tanıyan başlar. Neyse uygun vBSEO BB entegre ve bağlantıları çeviri büyük işlevleri kullanmak için tavsiye edilir, böylece bağlantılar tercüme SEO için daha iyi:)

bhanuprasad1981
06-08-10, 18:40
lütfen artık gözden geçirmenizde yarar sitesi, ben siteme son vbseo güvenlik açığı nedeniyle hacklenmiş gibi acele i, yine her şeyi redid, belki yükseltme sırasında i kaçırdığımız bir şey: (

vBET
07-08-10, 10:43
Tamam şimdi tercüme bağlantılar: SEO ile kesin yardımcı olacaktır) bu Google mesaj ile yardımcı olacağını umuyoruz sağlar. Bağlantılar çeviri önce vardı ve BB ile entegrasyon olmadan vBSEO güncelleme nedeniyle kaybederseniz, o zaman gerçekten bu mesajı neden olabilir aniden tercüme edilmiştir tüm bağlantılar başka bir şey oldu, çünkü böylece Google'ın tamamen yeni, bu kadar büyük miktarda gördüm hemen görünür bağlantılar. Ama bu sadece spekülasyon olduğunu lütfen unutmayın. Biz emin olmak için Google, ne olduğu hakkında yeterli bilgi yoktur.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1