PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Teşekkür BB

dai-kun
07-11-09, 09:52
Ben bu mod benim üyeleri gerçekten yardımcı olur, böylece İngilizce konuşuyorsunuz farklı ülkelerden gelen üyelerin bir sürü var. Birçoğu bana nihayet anlamak ve aynı zamanda bu yazılımı kullanarak forum diğer üyeleri ile iletişim kurmak için ne kadar güzel olduğunu söyleyerek e-posta ile gönderilecek.

Ben de benim sitem için google arama ve bir sürü sayfaları çevrilen sürümleri olarak endeksli bulduk kendi dillerinde arama ziyaretçiler forumu yukarı çekin ve daha fazla trafik oluşturmak için mümkün olduğu anlamına gelir ve böylece: D.

Büyük yazılım için teşekkürler!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1