PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: BB 4.2.3 itfa planına bağlanan

vBET
30-06-10, 07:29
Merhaba.

Çünkü bazı ek özellik isteğinde 4.2.3 sürüm tarihini değiştirmek zorunda. Önümüzdeki hafta için hazırlanıyordu ve şimdi olduğu gibi serbest olabilir. Hala Misafir işlevselliği için tam Dosya Cache olası gelişmeler hakkında değerli geribildirim var gibi: eski ağrı dosyaları temizleyerek normal sayfaları, diskte saklanan zip içerik, zamanlanmış görev için kapatmak.

Biz bu değişiklikleri dahil 4.2.3 serbest bırakmak için daha iyi olacağına karar verdi. Bu yüzden Temmuz ayının ilk haftasında teslim mümkün olmayacaktır. Üzgünüz için rahatsızlık, ancak bu yeniden planlayın bizim vB4 kullanıcılar için iyi bir çözüm verecektir:)

Kolbi
30-06-10, 08:47
Merhaba, ben herhangi bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sonraki sürümü bekliyorum! Tebrik VLT. istatistikleri ile, hangi çeviri kullanılan ve hangi sıklıkta kullanılmaktadır?

vBET
30-06-10, 09:52
Biz bir sonraki sürümü istatistikleri eklemek için düşünmüyoruz.

bhanuprasad1981
30-06-10, 18:48
yakında elleri almak için umut;)

linuxtuts
02-07-10, 02:08
Büyük Haber BB! Sayesinde, çünkü makaleleri tercüme hataları yükselttikten sonra bazı nedenlerden dolayı geri geldi.

Teşekkürler,

vBET
02-07-10, 22:26
Büyük Haber BB! Sayesinde, çünkü makaleleri tercüme hataları yükselttikten sonra bazı nedenlerden dolayı geri geldi.

Teşekkürler,

Üzgünüz, ama ben bu mesajı anlamak yok. Mutlu musun, ya da yükselttikten sonra bazı hata var? Henüz yoksa ve nasıl 4.2.3 yükseltme olabilir? 4.2.3 hakkında bilgilerinizi gerçekten mı?

linuxtuts
07-07-10, 05:13
Hayır, ben, benim vBulletin yükseltme Version 4.0.4 pl1 Mate bahsediyordu.
"Haber", yakında çıkacak ..:)

Teşekkürler,

bhanuprasad1981
20-07-10, 16:55
herhangi bir güncelleme: D: D: D

vBET
20-07-10, 19:27
Ben sadece tatil geri geldi, bu yüzden önce bütün konuları ele almak ve sonra programı güncellemek gerekiyor:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1