PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Zaten yapılır <code> </ Code> atlamak nasıl?

Morgan
17-06-10, 16:19
Merhaba, ben BB ile yeni ve i bir programlama forum var .. ve bütün konuları <code> </ code> var ve ben bu tercüme atlamak istiyorum ..

Herhangi bir fikir?

Forum: www nokta programmershere nokta com

kamilkurczak
18-06-10, 08:40
Sorun üretmek değil, belki forumda daha eski bir sürümü var. Lütfen vBulletin tam sürümü ne beni, yazma ve forum gibi vB sürümü yeniden deneyeceğim.

Bu sorun büyük olasılıkla bir eklenti (- tranlated değil alanı - Çeviri olmadan alan tanımlamak için BB yorum NTA kullanır) yorum kaldırılması suretiyle neden olur.

Bu eklenti (Yorum kaldırma) kapatmak için deneyin.
Lütfen diğer mods ile bir çatışma bulmaya. Bunu yapmak için, diğer mods devre dışı bırakmak ve sadece BB bırakın. hata oluşmaz ise, çatışma olduğu sırayla daha fazla mods geçmek.

Eklendi:
BB KODU, PHP ve HTML BBCode'lar çeviri atlama destekler dikkat ediniz. Html yorum BB nos (biz değil diyoruz tercüme varsayalım çıkış parçaları işaretleri Çünkü forumda değilse, o zaman büyük bir olasılıkla, yasaktır html yorum (daha önce açıklandığı gibi), ceaning döndü Çeviri Alanı - NTA).

Morgan
18-06-10, 15:33
Teşekkür kamilkurczac, ama onun değil bir sorun ..

i <code> etiketlerinin içinde HTML içeriği tercüme ATLA istiyorum

Örnek:

Şimdi: <? Function {echo $ modüle;} modüle> <code> </ code>
Şimdi: BB, tüm dillerde tercüme .. i tercüme, ingilizce tutmak istiyorum

Anlıyor musunuz?

i BB <code> </ code> etiketleri içinde yer alan tüm metin ATLA yapmak istiyorum!

vBET
18-06-10, 19:44
Merhaba. Karışıklık için özür dilerim. vBulletin BBcodelar destekler ve html kodu etiketi ile ilgili yazılı yanlış anlaşılma kaynağıdır.

Kod html etiketi şablonlarını kullanarak, o zaman bu şablonları düzenlemek ve tercüme değil alanın içindeki tüm kodu içeriğini koymak lütfen bu yüzden arasındaki koymak and

Mesaj kod html etiketi kullanıyorsanız, o zaman lütfen bu mesaj ve BBcodelar dönüşür kodu html etiketi düzenlemek.

Lütfen bu sorunu çözer söylemek.

Morgan
19-06-10, 15:07
benim forumda bir göz atın

Burada Programcılar (http://www.programmershere.com)

<code> ile 220.000 mesaj var, nasıl hepsini düzenleyebilir? : D

başka bir çözüm var mı?

burada örneğe bakın

programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

vBET
20-06-10, 02:09
Bu andan BB anda bu destek, ama biz yok. Ben istekleri özelliği sayesinde hareket ediyorum.

Yani şimdi BB, PHP, KOD ve HTML BBCode'lar ourputs çevirmeyin. Biz önce kod html etiketi çeviri için herhangi bir talebi olmadı. Çünkü performans yapılandırılabilir yapılmış olacak. Içerik kod html etiketi çeviri karşı koruyacaktır seçeneği açmak mümkün olacak. Sonraki sürümünde dahil olacak:) Çünkü karmaşıklığı (html etiketleri komut dosyası ve stil için sadece aynı şeyi yapıyoruz) daha önce hızlı bir düzeltme vermek mümkün olmayacaktır - üzgünüm bunun için beklemek zorunda. Ama biz bir sonraki ayın ilk haftasında bu / hafta sonraki ve bir sonraki BB 4.x sürümü yeni BB 3.x sürümü planlama, bu yüzden bu kısa bir süre bekleyin umut:)

vBET
20-06-10, 15:58
Bitti sonraki sürümünde dahil olacak:)

Morgan
22-06-10, 03:57
Çok teşekkürler!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1