PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Yükleme sorunları

Spiritu
20-05-10, 13:18
Merhaba, ben kurulum bu adımı ne zaman ...

"Ürün dosyası yükleyin

1. Admin CP-> Plugin & Ürünler-> Yönet Ürünler gidin ve tıklayın [Ürün İthalat / Ekle]
2. VBETTM paketinden do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml dosya yükleme seçin ve Al'ı tıklatın. "

sadece az dondurma ... "Ürün İthalat, Lütfen Bekleyin ... İthalat Ürün, Lütfen bekleyiniz ...

Ben görüntü hatası bağlantı yüklendiği.

http://img101.imageshack.us/img101/6211/buged.jpg

Yardıma mı ihtiyacınız var.
Teşekkür ederim.

vBET
20-05-10, 17:08
Lütfen yeniden deneyin. Bu BB ile hiçbir ilgisi yoktur - kurulum vB motoru tarafından tamamen ele alınır. Kurulum hataları olacağını Eğer hata mesajı olacaktı. Sadece tekrar denemek ve (hala daha iyi bir kez daha yapmak) zaten şimdi tamam, ya da kontrol yüklü var mı yok anlatmak. Büyük olasılıkla tarayıcı ve sunucu arasındaki bağlantı sorunu oldu.

Spiritu
21-05-10, 00:15
12 saat sonra tekrar uğraş ... forum, ferah, temiz yüklü ... Ayrıca ben daha önce hiçbir sorun ile vbseo yüklü ...

yeni herhangi bir tavsiye?

Spiritu
21-05-10, 12:40
Bugün SABİT, BB yeniden yükleyebilirsiniz.

vBET
22-05-10, 23:09
Bu nedenle, ilk yükleme sırasında bazı FTP konular olmak vardı. Tamam şimdi bu harika:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1