PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çevrilecek metin parçalarının nasıl önlenir?

jonlar
27-04-10, 20:22
Merhaba. Ben bu büyük addon ücretsiz sürümünü kullanarak ve sadece çeviri önce metin parçaları korumak için mümkün olup olmadığını sormak istedim?

vBET
27-04-10, 21:03
Evet, sadece tercüme değil alan tercüme edilecek bir şey gerekiyorsa sadece uygun bir şablon düzenlemek ve arasında
ve (Not: yorum Bu özelliği kullanmak için kaldırır herhangi bir mod kullanamazsınız)

jonlar
27-04-10, 21:11
Herhangi bir şekilde bir makale vb CMS bu kullanmak için aynı zamanda mümkün mü?

vBET
27-04-10, 21:47
Ücretsiz sürümü değil. Ödenen bir CMS mesaj notranslate bbcode içinde metin ekleyerek çok kolay yapabilirsiniz.

jonlar
27-04-10, 23:08
Tamam teşekkür ederiz. Ancak, dürüst olmak gerekirse, ben bir komut dosyası için 90 dolar ödemek istemiyordum! bütün vB maliyetleri (ön ödemeli) 125 €
Genişleyici için defenitly Thats. Ben sadece dürüst

vBET
02-05-10, 22:30
Size ücretsiz sürümünü sunmak nedeni budur, siz istediğiniz sürece tadını çıkarabilirsiniz! :) Ve herkes sadece tercüme istiyor ve mükemmel bir performans, çok dilli toplum destek, tercüme RSS ve çok daha fazla umurumda değil.

Biz ücretli sürümünde paralarını yatırım için çok mutlu olan istemciler çok var:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations