PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Nasıl markalaşma seçenek çalışır?

nlpconnections
11-04-10, 13:55
Ücretsiz bir mod ne zaman desteklenir, ancak sen benim bağış almadım dedi sana hala cevap vermedi Paypay işlem kimliği verdi bile ve sonra.

Şimdi tam sürümü için ödemiş ve aynı zamanda markalaşma seçeneği ve hala tüm marka ve sitemde nasıl kaldırmak için hiçbir bilgi var.

Bu yanıt miyim? Ben iki kez ödemiş ve hala ben ne ödenen zorunda değilsiniz haksız olduğunu düşünüyorum. :)

Markalaşma nasıl silerim? :):)

vBET
11-04-10, 14:37
Merhaba:)

Ayrıca zaten ücretli sürümü satın almak için gidiyoruz yazdı, çünkü bağış kontrol değildi. Yani serbest zaman hiçbir anlamı yoktu. Şu anda bu bağış kontrol etti ve ben Ocak ayında NLP Bağlantıları bağış farklı işlem kimliği ile var olduğunu görürüz - Nisan ayında hakkında yazdı ... Yani bu, ben o geldi vermedi düşündüm neden nedenle ben sadece birkaç ay önce yapılan son bağış kontrol.

Markalaşma ücretsiz lisans varsa, varsayılan olarak kredi bağlantısı kaldırılır. Ayrıca sonra BB sürümü hakkında tüm bilgileri silmek için izin verilir. Biz birisi soruyor, PM ya da e-posta yoluyla bu nasıl talimatlar göndermek.

Sizin için ne ödeme var bu konuda emin olabilirsiniz:) Bir an size PM gönderiyorum:)

nlpconnections
11-04-10, 16:40
Bunun için teşekkürler!

Octavius
23-06-11, 05:47
Merhaba:)

Ayrıca zaten ücretli sürümü satın almak için gidiyoruz yazdı, çünkü bağış kontrol değildi. Yani serbest zaman hiçbir anlamı yoktu. Şu anda bu bağış kontrol etti ve ben Ocak ayında NLP Bağlantıları bağış farklı işlem kimliği ile var olduğunu görürüz - Nisan ayında hakkında yazdı ... Yani bu, ben o geldi vermedi düşündüm neden nedenle ben sadece birkaç ay önce yapılan son bağış kontrol.

Markalaşma ücretsiz lisans varsa, varsayılan olarak kredi bağlantısı kaldırılır. Ayrıca sonra BB sürümü hakkında tüm bilgileri silmek için izin verilir. Biz birisi soruyor, PM ya da e-posta yoluyla bu nasıl talimatlar göndermek.

Sizin için ne ödeme var bu konuda emin olabilirsiniz:) Bir an size PM gönderiyorum:) Ben markalaşma ücretsiz sürümünü satın aldığınızda zaten kaldırılmış tüm bu şeyler?

kamilkurczak
23-06-11, 13:07
Markalaşma ücretsiz lisans varsa, varsayılan olarak kredi bağlantısı kaldırılır. Ayrıca sonra BB sürümü hakkında tüm bilgileri silmek için izin verilir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1