PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Reddedildi Ayarları "/ hiçbiri seçin"

StarBuG
27-03-10, 08:32
Selam

Ben gerçekten 2 hariç tüm dilleri seçimini kaldırarak zaman 150 onay kutularını tıklatın nefret ediyorum

Acp ayarları "tümünü seç" / "işareti kaldırın tüm" seçeneği olun

Teşekkür ederim

StarBuG

vBET
27-03-10, 14:47
VBulletin seçenekleri paneli otomatik olarak oluşturulur çünkü bu zor olabilir.

Dili devre dışı bırakırsanız, sadece (cache kullanıcılar için desteklenen dil ve bayraklar için desteklenen olanlar sadece bir alt kümesi olabilir çalışmaz) tek bir yerde bunu yapmak için yeterli olduğunu lütfen unutmayınız. Bu yüzden size sadece 2 dil desteği istiyorsanız, 50 tıklama değil 150 yapmak için gerçekten yeterli.

Ayrıca - bir kez yapmak ve uzun süre bırakın, bu yüzden bu seçeneği eklemek için gerçek bir gelişme olduğunu düşünüyoruz. Başında yazdığı gibi - vBulletin bu sayfaları oluşturur ve istenen değişiklik yapmak gerçekten vBulletin konfigürasyon motoru önlemek ve her bir yapılandırma sayfası için kendi görüşlerini yazmak anlamına gelir.

Çok üzgünüm ama şu anda biz bu isteği reddeder. Eğer böyle bir şey yerli vBulletin özellikleri sayfasında destekleyen herhangi bir mod biliyorsanız lütfen bize bildirin. Belki de biz özledim bir şeydir, ama şu an için çok çaba ve gerçekten marjinal kullanım görüntülenir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1