PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: I bazı eklentileri devre dışı bırakabilir miyim?

Snake
10-03-10, 20:55
Merhaba Michael,

Yükünü azaltmak için çalışıyorum, hala bir sorun, siteme% 100 önbelleğe alınır.

Ben sadece misafirler ve çok dil forumu vb gibi diğer özelliklerin hiçbiri için sayfaları çevirmek için çevirmen istiyorsanız ben bazı eklentileri devre dışı bırakabilirsiniz?

Bu yükü azaltmak mı?

Ben sadece basit bir çevirmen, yeni url üzerinde sadece yeni sayfalar, diğer bir fantezi şeyler hiçbiri istiyorum.

Teşekkür ederiz.

vBET
10-03-10, 21:34
Böyle bir durumda çok eklentileri devre dışı bırakabilirsiniz. Ama ilk kez gerçekten ihtiyacım var? Sizin forum sayfası çeviri süresi nedir? Server Load sanal bir parametre olduğunu gösterir ve isteklerini hızlı işlenir eğer bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. Kullanılmayan kaynakları ve sunucu yükü çok yüksek, çünkü yanlış Apache veya diğer istemciler (bu alanda işe yaramadı ben öyle düşünüyorum) beklemek güçleri MySql yapılandırma hala olması olabilir. Bu aynı zamanda daha fazla müşteri kuyrukta bekliyor, ama gerçekten kısa bir süre bekliyor ve bu konuda endişelenmenize gerek yok ki.

Yani bellek kullanımı ve CPU kullanımı bakın ve hala kaynakları varsa, sonra konuları CPU için bekliyor BB işlevselliği azaltarak yerine nedenini anlamaya. Eğer çok dilli destek gerekmez Ama eğer tabii ki çok BB eklentileri devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu arada anlamlı değil çevrilen sayfalarda tarama değil robotlar bloklar tam robots.txt dosyasını burada bulabilirsiniz. Ben bugün güncelleme lütfen buraya bakın: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html # post1178

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1