PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: b 4.9.2 BB ve serbest

vBET
15-04-18, 15:59
Merhaba,

Bugün ücretsiz çeviriler sağlayıcıları ile yeni bir dil çiftleri birkaç hata düzeltildi ve bazı iyileştirmeler maliyetleri - sürü serbest bırakır.

Yeni:

Apertium için yeni bir dil çiftleri, Yandex, SDL Dil Bulut ve Microsoft çevirmenler

Değişiklikler:

Google API için hayata bağlantı anahtarı
7 PHP için hayata (minimum gereksinimleri 5.3 PHP)
İstek başına (sadece çeviri) Apretium hata için geçici olarak değiştirin. Bu Apertium çeviriler için performans düşürme, onların sunucularında sorunu düzeltme, performans vurmak için çok büyük kadar Apertium kapatmayı düşünün lütfen.

Böcek vBET5 sabit.x:

Bazı PHP uyarıları görmezden

Böcek vBET4 sabit.x:

Bazı PHP uyarıları görmezden
Hata kullanıcı adı cümle tercüme etme pmrecipturnedoff
Başlıkları ile düzeltilmiş çoğaltılamaz çeviriler langtitle bbcode ve hiçbir entegrasyonu
Blog takvimi tercüme tarihleri
(Sorunu açıklama (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/4563-long-posts-and-error-vbet_containsseparated.html)5.6 PHP uzun mesaj ile tamir sorunu)

magmf
17-04-18, 20:55
Sadece bu sürüm yüklü

vBET492BF.zip

ve benim için çalışmıyor.

Yüklü olan Merhaba: fark yok

/vbenterprisetranslator_seo.php

kuvvetler

(__FİLE__) (dirname.'/bulunur vbseo.php');

son satırda .

hala çalışmıyor bu yorum bile.

Herhangi bir fikir ? 4.7 powered 7 php ile Merhaba: olmadan yapıyorum

magmf
17-04-18, 21:51
Aslında kurallar değişiyor

(|es TR) yeniden ^/$ /dizin/.php mi?son 1 dil=$a;
(.*)(|es TR)yeniden ^//?$ /$2?son 1 dil=$a;

Çalıştı.

teşekkürler

vBET
18-04-18, 13:44
Hala herhangi bir sorun var mı?

magmf
18-04-18, 15:12
Nedense CMS urller için bağlantı noktası ekleyerek son sorunu şimdi benim

örnek
/TR/içeriği.php mi?r=10060-Funcionamento-Interno-da-Campagne-de-Ransomware-"-Cerber-"

yönlendiriliyorsunuz olduğunu

/TR:443/içerik.php mi?r=10060-Funcionamento-Interno-da-Campagne-de-Ransomware-"-Cerber-"

bu içerir :443 url bu forum ve blog ile cms olmuyor

7 php ile 4.7 powered

magmf
18-04-18, 15:35
Tamam class_core.php çalışmak zorunda

if (isset($config['Misc']['vb_url_port'])
AND $config['Misc']['vb_url_port'])
{
//$port = ':' . $config['Misc']['vb_url_port'];
$port = "";
}
else if ($scheme == 'http://' AND $_SERVER['SERVER_PORT'] == 443)
{
//$port = ':443';
$port = '';
}

tümünü Temizle şimdi

vBET
18-04-18, 18:13
Bu yapılandırma sorunu olduğunu görüyorum ve ayarları değiştirmek için yeterli olmalı. yok BB işe powered herhangi bir kod değişiklik gerektirir. Peki sana seve seve yardım ederiz herhangi bir sorun varsa.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1