PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Satış öncesi Yükseltme Soru/ - hala devam ettirilmektedir BB?

gmhastings
25-02-17, 18:04
Merhaba,
Hala (eski v3 benim BB eski bir sürümünü kullanıyorum.8.9 powered) en son v5 kararlı sürümü için site yükseltme ve ardından güncel sürümü (çalıştığını varsayarsak) BB yükseltme arıyor. Çünkü uzun bir süre için herhangi bir mesaj göremiyorum soruyorum...

Ayrıca SSL etkin site yükseltme ve 5 powered -- yükleme SSL için yapılandırılmışsa da iş BB olacak, SSL uyumlu 'olduğunu anlamak arzu ediyorum.

Lütfen bunları bana haber verir misin?

Teşekkürler
:)

Marcin Kalak
28-02-17, 18:43
BB işlevselliği geliştirildi ve müşterilerin nadiren sorunları rapor, çok az yeni mesaj var.
5 BB 5.1.9 sürüm vB test edilmiştir. Test forumu 5 BB Forum - 5 Test forum BB (http://www.vb5.vbenterprisetranslator.com/) test edebilirsiniz. Sadece bir test hesabı için oturum açın.
Şu anda SSL ile ilgili açık sorun vardır. bir şifreleme BB sonucu önce çalışma dışarıda iletilir, böylece çalışma BB üzerinde herhangi bir etkisi olmamalıdır.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1