PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: sitemde ne kadar yapılandırmak için

scott
20-10-09, 08:27
merhaba,
nasıl sitemde yapılandırmak için çok lütfen??

vBET
22-10-09, 23:49
Ben soru anlamıyorum. Çok yapılandırma BB 3.0.0 sitenizde çalışma yapmak için gerekli olacak soran var mı? :)

WebMonkey
26-10-09, 21:54
Ben soru anlamıyorum. Çok yapılandırma BB 3.0.0 sitenizde çalışma yapmak için gerekli olacak soran var mı? :)

Sanırım onun forumu kurmak için ne kadar gelir düşünüyorum.

Bu yazılım gördüğüm kadarıyla gerçekten çok beğeniyorum.

Yahoraenespanol
27-10-09, 23:30
Ben fiyat ve işlevselliği ile ilgileniyorum. Bu harika görünüyor!

vBET
29-10-09, 00:52
Ben fiyat ve işlevselliği ile ilgileniyorum. Bu harika görünüyor!

Tam işlevsellik açıklamasını burada bulabilirsiniz:

Ve burada en yakın planları bulacaksınız: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/5-planned-vbet-next-releases.html

Henüz fiyat ayarlı değil, ama özel bir teklif yapmak için planlama çok satan ilk ayda% 50 indirim:) (veya hafta da henüz belirlenmemiştir)

Scalemotorcars
05-11-09, 17:11
Sitemde yüklemek için hangi bilgiler gerekiyor?

IE Veritabanı, günlük, kullanıcı kimliği, Admin ID ve vb.

Moderatör erişim ile kurulabilir mi?

Mevcut olanların yerine benim özel tarzı özel bir konuma bayrakları kurabilir miyim?

Ben benim yüklü VB çeviriler gerekir, ya da ben bu hendek Bu yüklendikten sonra?

Yüklemek vBSEO değişiklikler içeriyor mu?

Serbest bırakılması için teşekkürler çok ilgi Im ama bu kadar temizlemek istiyorum. : D

vBET
11-11-09, 16:45
Kurulum için Admin CP ve FTP erişimi gereklidir. Bu veri göndermek için Lütfen Özel Mesaj Bu konuşma taşımak.

Birisi ise BB 3.x Kurulum vBSEO yapılandırma değişiklikleri gerektirir. Bu durumda vBSEO paneli erişim de gereklidir.

maxvb
13-11-09, 12:03
Güzel bir ürün için teşekkürler
Ürün sadece forumlar için tasarlanmıştır? Ya da farklı yerler için de geçerlidir!?

vBET
13-11-09, 23:47
Ürün güzel ürün için teşekkür ederiz sadece Forum içindir? Ya da farklı siteler için de uygundur!?

Google tarafından tercüme 2 farklı siteler var. Bu mod vBulletin olmadan bir şey (teknik olarak mümkün değildir) çevirmek için kullanılan olamaz. Ama biz diğer site çevirmek için özel bir değişiklik yapmak mümkün:) Eğer ilgileniyorsanız lütfen bana özel mesaj göndermek:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1