PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Server Load

Snake
25-02-10, 20:03
Benim sunucu yükü 0.50 Bu mod devre dışı tüm gün.

Etkin hale getirilmesi ile yük 5,00-10,00.

Bu çok yüksek, ben burada bütün performans bilgi folowed var ama yine de yüksek.

Yük tüm forum önbelleğe alınmış, yani sonra kaybolur; MySQL yazılı kaynaklanan bu yükü?

Yoksa başka bir şey. Teşekkür ederiz.

vBET
25-02-10, 20:14
Selam

Ben bazı soru için cevap burada bulabilirsiniz inanıyorum:

Burada ayrıca sunucu yük hakkında yanıt bulacaksınız:

Ve burada da sunucu yükü hakkında daha fazla bilgi:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/284-vbet-loads.html

Sunucu yükü ile ilgili önemli şey:
- Yüksekliği ne olduğunu ve hangi düşük kaç CPU var bağlıdır.
- Sayfalarınızı kabul edilebilir bir süre görüntülerse sonra herhangi bir sorun yok - Server Load ne olursa olsun

Ayrıca hala nasıl bir performans ilerleme sağlamak için fikirler çok var, bu yüzden her sürümünde daha hızlı olacaktır:)

Sorunuza cevap vermezse bize bildirin.

Snake
25-02-10, 20:24
Dediğim gibi, ben de 0.50 yük CPS miktarı nedeniyle ince ince olduğunu söyleyerek, ancak soğuk gerçekler olmadan benim yük, tüm bu konuları okudum, benim yük 5,0-10,0.

BÜYÜK olan 20x sunucu yükü, 10x.

Ne, yük neden okuma veya mysql veya hem yazılı ya da başka bir şey mi?

vBET
28-02-10, 02:36
BB sitesinde çevrilmiş değil sadece bayrakları ekler. Tercüme sayfalarına ek trafik var çünkü çok büyük yük var. Üzerinde büyük etkisi önbellek nasıl kontrol etmek istiyorsanız o zaman sadece kapatın ve nasıl sunucu yük değişiklikleri kontrol ediniz. Tercüme sayfaları çok daha yavaş üretecektir farkında olun.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1