PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Kaç dil vBET 2.4.8 ücretsiz destekler?

dong
11-12-15, 09:48
VB.org bir sonrası yazdığınız vBET ücretsiz sürümü 60 dilleri destekler. Ben bir kez yüklü ben sadece Lehçe, Rusça, Ukraynaca ve Rusça. Yanlış bir şey mi yaptım? Ya da sadece ücretsiz sürümü koşuyordu? Belgili tanımlık yandaş yorum Yandex 60 Dillerde çeviriler için kullanır? Çünkü sadece yandex Teklifler ücretsiz olduğunu bildiğim kadarıyla çevirileri ve diğer Google çevirmen gibi yalnızca ödemeniz gerekiyor.

Marcin Kalak
12-12-15, 09:28
60 dil çiftleri için destek ekledik. Ne dili hakkında ne ile çiftler Yandex kullanarak çevirebilir. Örneğin, Yandex Rusça 30 diğer dillere çevirisi sağlıyorsa bu 30 dil çift, ama artık bu diller arasında çeviri sağlar. 4 dil varsa bu Yandex için önceden ayarlanmış dil forum bu dört dilleri desteklediği anlamına gelir. Yandex (dışarı-in 30) Rus dili ve İngilizce (25 dışında) çoğu dil çiftleri. Belgili tanımlık yandaş yorum benzer bir çeviri dili sayı geri kalan diğer çevirmenler tarafından düzenlenen Yandex sağlar (optimizasyon-mal nasıl çeviriler sağlar size ücretsiz makine çevirisi kullanmak ve/veya ucuz (URhttp://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/3753-costs-optimization-how-vbet-allows-use-machine-translation-free-cheaper.html # post14027)). Sadece Google tüm dil çiftlerini destekler.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations