PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: İbproarcade içine sadece Çeviriler Bayrakları nasıl???

Mahoni
12-02-15, 18:59
Merhaba,
BB ile ilgili bir Sorun var. Çeviri Bayrakları ibproarcade görünür alamıyorum. Bunun için $vbenterprisetranslatorflags kullanabileceğimi biliyorum. Bana lütfen Yardım ve hwere tam olarak yer lazım bana haber verir misin? Zaten sadece $gezinti çubuğu Önünde Arcade Şablon denedim ve sadece görünmüyor. Bu konuda herhangi bir Yardım harika olurdu. Pro Sürümü satın almadan önce de Arcade çalıştığından emin olmak gerekiyor.

Saygılar

Marcin Kalak
13-02-15, 11:10
Eğer vB 2.3.13 yere bir bayrak herhangi bir yerde o zaman ihtiyacınız olan set = TR->BB->Bayrak>Bayrak Yere Özel ve koymak şablon bir cümle: $vbenterprisetranslatorflags.

Mahoni
13-02-15, 12:32
Cevap için teşekkür ederim. İbproarcade Cilt powered, Şablonu, ya da sadece koymak zorunda mıyım? Bana daha spesifik bir tavsiye lütfen? Tam olarak nerede İbaresi yer var mı?

Şimdiden teşekkür ederim

Marcin Kalak
14-02-15, 10:36
Görünür ve vücut şablon yerleştirilmesi gerekir.
Örneğin, sen-ebilmek koymak bu ilk satır gezinti çubuğu şablon = TR->Stil Yöneticisi->Düzenle Şablonları->Navigasyon / Kırıntı Şablonları->gezinti çubuğu.

Mahoni
14-02-15, 14:45
Cevabınız için teşekkür ederim. Evet gezinti çubuğu Şablonu koymak için böyle yaptım. Ve (daha fazla) önemli benim ibproarcade her yerde, ama vbandvanced Portal ve gösterir. Ben benim powered yükleme içinde benim çarşı içine tıklatın. Çeviri Bayrakları yok o zaman. Neden bilmiyorum, ama benim arcade.php vbenterprisetranslatorflags $görmezden gerekir. Benim Arcade haline Çevirmenin nasıl gideceğimi biliyor musunuz? Çarşı içinde diğer Siteler gördüm.

Marcin Kalak
18-02-15, 12:40
Bana PM erişimi gönder Admin CP için bilgi lütfen. Orada neler olup bittiğini kontrol edeceğim :)

Marcin Kalak
02-03-15, 09:27
Sorunu kabul yanıt - gitti. Aksi takdirde buraya yazınız.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1