PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş URL zaman düzgün çalışmıyor başlık kesme işareti

tavenger5
06-05-14, 18:51
Burada örneğe bakın: V'mail sorunları w/ V3 kilidi********* (http://cellphoneforums.net/********/t194603-v 'mail-problems-w-unlocked-v3-*********.html)

Bayrak altındaki bağlantıları için gidiyoruz/********/t194603-v'

Sonra her şey ' kesilmiş

tavenger5
06-05-14, 18:53
tamam, garip bir şey oluyor. Çünkü sözcük m otorola (boşluksuz) süzülür bu site, url yönlendiriliyorsunuz. Yeniden yönlendirme ' dönüşüyor %27. İle %27 url ince işlerin. Yerine ise %27 ile ' ne görürsünüz bahsediyorum. Aynı durum değil bu forum, tahmin ediyorum çünkü vbSEO URL ayarları değildir sağlayan özel karakterler.

Marcin Kalak
07-05-14, 14:50
vBSEO kesilmiş olmalı ya da özel karakterler yerine. Ben bulamadım sitenizde bir link ile özel karakterler. Yapmak vBSEO bir yere konmazsa özel karakterler bağlantı?

tavenger5
07-05-14, 21:42
vBSEO kesilmiş olmalı ya da özel karakterler yerine. Ben bulamadım sitenizde bir link ile özel karakterler. Yapmak vBSEO bir yere konmazsa özel karakterler bağlantı?

Hayır, bu özel karakterler yerine değil. Biliyor musunuz nasıl bir şeyler koymak için öyle oluyor?

Marcin Kalak
08-05-14, 16:30
No. Biz yapılandırmasına destek bb değil, vBSEO.

tavenger5
09-05-14, 02:18
No. Biz yapılandırmasına destek bb değil, vBSEO.

Evet, biliyorum, ama bu ayarı vbSEO bb neden başarısız belirli durumda :)

Marcin Kalak
10-05-14, 10:52
İle bağlantıları vardır ' sitede görünecektir? Yok sorun neden girmeniz gerekir ' elle?
Deneyebileceğiniz bir kural eklemek AdminCP->vBSEO->Denetim Masası->Genel dow games->Karakter Değiştirme.

tavenger5
12-05-14, 19:58
Karakter değiştirme sürece çalışmaz Kaldır/Değiştir ingilizce olmayan karakterler Url'ler açıktır. Eğer kullanıma açılırsa, o zaman doğal olarak ingilizce olmayan karakterleri sonra kaldırılır veya değiştirilir

Marcin Kalak
13-05-14, 16:10
Denediniz bir kural eklemek için güvenliğinizi korumak amacıyla Özel Karakter Değiştirmeleri AdminCP->vBSEO->Denetim Masası->Genel dow games->Karakter Değiştirme?

İle bağlantıları vardır ' sitede görünecektir? Yok sorun neden girmeniz gerekir ' elle?

tavenger5
14-05-14, 15:42
evet bu kural ekledim: '''=>" ama hiçbir etkisi yoktur. Ben de denedim değişen "Devre dışı bırakın "urlencoding" URLs mi ?" ama bu düzgün çalışmıyor.

Tek nedeni fark ettim bunun nedeni Google almak gibi kodlanmış URL değiştirin ve karakter kodlamasını. Yukarıdaki örnekte %27 değiştirilir ' ve sonra Google indeksler ile farklı dillerde ' URL. Ancak bu durumda URL ediliyor kullanılmıştır. Eğer değişim %27 ' elle değil yönlendirmek için %27.

Marcin Kalak
16-05-14, 09:20
Bana PM gönderin erişim bilgilerini ve Admin CP vBSEO. Orada neler olup bittiğini kontrol edeceğim :)

Marcin Kalak
19-05-14, 08:30
Gerekmez yürütülen iki adım ötede manuel:
Seçeneğini kapatın SEO Fonksiyonları->Dinamik META TAGS->"Yerine 'META KEYWORDS " Content?"
Seçeneğini kapatın Diğer Donanımlar->Temizleme HTML Kodu->"Temizleme HTML Kod"
İlk yapmak, aşağıdaki adımları izleyin.

Marcin Kalak
28-05-14, 08:46
Sorunu kabul yanıt - gitti. Aksi takdirde buraya yazınız.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1