PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Zaten yapılır boş anahtar kelimeler ve çevrilen sayfalarda 3 temel url'ler

StarBuG
09-02-10, 21:08
Selam

Ben sadece benim forumu (konuları vBSEO otomatik anahtar kelime etiketleme kullanarak) olduğunu fark

a) anahtar kelime tercüme sayfaları eksik
<meta name="keywords" content="" />

b) meta etiketleri tanımlanan üç temel url'ler var:

<head> <base href="http://www.patientenfragen.net/" />
<base href="http://www.patientenfragen.net/en/" /><base href="http://www.patientenfragen.net/" />

Örneğin:

Diazepam (Valium) Bağımlılık (http://www.patientenfragen.net/en/gesundheit-praevention/diazepam-valium-dependence-t17667.html)

Bu kesinlikle sabit olmalıdır;)

vBET
10-02-10, 15:03
Selam

a) vBSEO entegrasyon bölümünde ReadMe.html söyler:

(Gerekli) "'META KEYWORDS' İçerik değiştirin" seçeneğini kapatın
Biz bu eleman (vBSEO vB sistemi dışında anahtar kelimeleri ekler, ancak başka bir şey olabilir çünkü hatırlıyorum) ile büyük sorunları vardı ve sadece şu anda desteklenmiyor.

b) Bu OK ve bu amaçla. Çeviri takip tabanı bağlantı yapılmamalıdır artırır, çünkü bu şekilde çalışır. Bu nedenle tüm sonra (bazı tarayıcılar onur İlki bazı sonuncusu) önce ve sonra yenisini daha ekledi. Bu yüzden çözüm çalışıyor. Still - diğeri hakkında düşünmek - sadece orijinal tabanı yerine gibi. Bu daha iyi gibi görünüyor ve biz başında bunu niye merak ediyorum ... : Confused: Peki yine de bu çözüm değiştirmek için TODO listesine ekleyerek kulüpler. ): Düşük öncelikli gerçek çalışma, ama eklenir çünkü

Ayrıca ben burada hiçbir hata olmadığından isteklerini özelliği hareket ediyorum:)

StarBuG
10-02-10, 17:40
Ancak bu bile "'META KEYWORDS' İçerik değiştirilsin mi?" kapalı, sadece çevrilen sayfalarda herhangi bir anahtar kelime vardır.
); Bu çok iyi bir değildir ve bir sorun / BB, hata

SEO bu mod temel amacı, yeni kullanıcıların arama motorları üzerinden forum getirmek için önemli bir nedeni olmalı:)

vBET
11-02-10, 20:42
Bu şekilde olmamalı ve bu forumlarda değildir. Sorumlu şablon anahtar kelime için herhangi bir değişiklik yaptı mı? Anahtar kelime, tercüme değil sayfalarda görünür mi?

Sanırım bizim tarafımızda sunamayacağı yazdığı gibi bize Amin CP ve FTP erişim ayrıntıları PM Lütfen.

PS.
Anahtar kelimeler çoğu robotlar tarafından göz ardı edilir, gerçek içeriği kullanılmaktadır. Tabii ki eşik tercüme edilmelidir;)

StarBuG
11-02-10, 23:32
Oh adam değil, tekrar.

Yönetici Erişimi vermeyin biliyorum;)
Ben bir klon forumu tekrar kurmak zorunda ... Bu gerçekten gerekli mi?

Anahtar kelimeler tercüme değil sayfalarda mevcut
Sadece tercüme olanları hiç anahtar kelime yok.

vBET
15-02-10, 13:29
Biz sadece sorunu yeniden oluşturmak için mümkün değildir. Ve bu olmadan çalışmak mümkün değildir. Şu anda konu forumda herhangi bir yapılandırma ve mevcut sayfaları, anahtar kelime tercüme değil ise o zaman kesin olarak BB ile ilgili olduğunu düşünüyorum sadece bilmek gerekir.
Ayrıca geçici hesaplarını daha kolay olacak ne yaratabilir, ya da önceki klon var yapar kontrol. Biz bu konu ile başka hiç kimse biliyor ...

StarBuG
16-02-10, 18:05
Meta anahtar kelime hattı etkisi headinclude şablonu yapılan değişiklik bulunmamaktadır.

"'META KEYWORDS' İçerik Değiştir" vBSEO NO
ve evet ve hem de herhangi bir kez hiç anahtar kelime tercüme sayfalarda göstermektedir.

Tamam sorun bulundu:

(D) birçok meta kelimeleri kullanın.
Burada işe ETMEZ olan mayın:

Kitchen Patienten Fragen, Gesundheit, Krankheit, Schulmedizin, stres, Therapie, recipes, Medikament, teşhis, Arzt, Symptome, Heilung, Krebs, Medikation, Doktor, operasyon, Klinik, gesund, krank, Arznei, Apotheker, Behandlung, Heilmethoden, Akupunktur, Homöopathie, Naturheilverfahren, Erfahrungsberichte, Ärzte, Hastahanesi, Krankenkasse, Krankenversicherung, Fragen und Antworten, Gesunde Recipes Diät, Nahrungsmittelunverträglichkeiten, Rezept, Allgemeinmedizin, Innere kitchen, Krankenpflege, Allergologie, Altenpflege, Anatomie, Anästhesiologie, Arbeitsmedizin, Audiologie, Phoniatrie Augenheilkunde, Biochemie, cerrahi, Dermatologie, Venerologie, Endokrinologie, Epidemiologie, recipes, DiätetikEthnomedizin, Gastroenterologie, Genetik, Gendiagnostik, Gentechnik, Geriatrie, Gerontologie, Gynäkologie, Geburtshilfe, Hals-Nasen-Ohrenheilkunde, hijyen, Hyperbare kitchen, Hämatologie, Immunologie, Kardiologie, Kinder-und Jugendpsychiatrie, Kinderheilkunde, Laboratoriumsmedizin, Logopädie, Lungenheilkunde, Medizinische Informatik, Medizinische Psychologie, Mikrobiologie, Infektiologie, Mund-Kiefer-Gesichtschirurgie, Naturheilverfahren, Nephrologie, Neurochirurgie, faits, Neuropsychologie, Notfall-und Intensivmedizin, Onkologie, Orthopädie, Pathologie, Pflege, Pharmakologie, Toxikologie, Physikalische Therapie, Physiologie, Psychiatrie, Psychotherapie, Radiologie, Nuklearmedizin Rechtsmedizin, rehabilitasyon, Reisemedizin, Tropenmedizin, Reproduktionsmedizin, Rheumatologie, Schlafmedizin, Schmerztherapie, Sexualmedizin, SozialmedizinSportmedizin, Telemedizin, Transfusionsmedizin, Umweltmedizin, Urologie, Zahnmedizin, sağlık, Gesundheitswesen, Arztpraxis, Apotheker, öğrenci, Medizinstudium, Arztrecht, doktor

Aslında ben tamamen ben o kadar çok anahtar kelime olduğunu kaçırdı.
Birkaç onları aşağı keserseniz çalışır.

Ben onları azalttı:

Medizin, Patienten, Fragen, Gesundheit, Krankheit, Schulmedizin, Therapie, Medikament, teşhis, Arzt, Symptome Operasyonu, Klinik, Behandlung, Heilmethoden

ve bunlar ile çalışır.

Bu zaten sabit olmalıdır;)

StarBuG

vBET
17-02-10, 17:29
Evet - olması gerektiği ve bu:) keşfetmek için teşekkürler, burada sorun nedir. Henüz anahtar kelime büyük miktarda yeniden deneyin vermedi ama o olmalı:) Ve BB kod bildiği gibi metni kesmek değildir fonksiyonu olduğunu bahse girebilirsiniz - Google çok alır ve bunun yerine çeviri hatası veriyor. Yani anahtar kelime boş. Biz bunu düzeltiriz:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1