PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: vBSEO kurulum ayarları

brubros
28-01-10, 20:41
BB 4 satın alma öncesinde, ben kendi kurulum hizmeti ile birlikte vBSEO satın almış. Onlar çıkınca BB 4 etkileyebilecek düşünüyorum, ancak, bana iki yükleme soru soruyor. Iki soru vardır:

1) İlgili Değiştirmeler yüklü isteyip istemediğinizi belirtin.

ve

2) URL yeniden yazma stili kullanmak istiyor musunuz?

BB 4 için en iyi çalışacaktır vBSEO personel ne cevaplar vermelidir veya önemli mi?

Teşekkürler!

vBET
29-01-10, 00:42
1) ilgili değişim çıkış sonucu vBSEO eklendiğinde bilmek gerekir. BB yürütülmesi amacıyla 1000 ile kanca global_complete çeviri yapıyor. VBSEO ilgili yedek parçalar ekleyerek Yani eğer erken sonra bunu kullanabilirsiniz ve tercüme edilecektir. VBSEO daha sonra ekleyerek ise, o zaman tercüme olmayacaktır.

2) istediğiniz herhangi bir yeniden yazma stili kullanabilirsiniz.

Başka bir sorunuz varsa sadece isteyin! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1