PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Lol kaybettim

Lissa
01-07-12, 07:49
Ben purtchased çeviriler yıllar önce istimal o cant anımsamak ne sebeple ama durdu. Benim ruhsat yenilemek ve yeniden yalnızca her şey değişir ve doğru yüklediğinizden emin değilim bulmak için yüklemek verdim. Şimdi bazı ücretler ve hiçbir traanslations olursa olsun ne bayrak'ı alıyorum buldukça microsoft çeviri için tüm varsayılan ayarları kaldı. Orada yapmam gereken başka bir şey var mı? I-si olmak be araştırıcı ama sonra kulüpler zor bilgi bulma

Benim forumdur Digiscrap Forum (http://www.digiscrapforum.com/forum.php)

--Dan peþin
Lissa

* Düzen, yardımcı bir yazı bulduktan sonra çalışmaya çevirileri var, ama kimse yardımcı olmak için:) kullanışlı olmadığı sürece çok daha fazla benim için arama sonrası test yaparken mesaj çeviri değil

Bu ve başka bir $30 dolar boşa kaldırdığınızdan n/m. Yönergeleri en iyi kötü ve bardağı taşıran son damla oldu bulmak hangi yükleme izinleri photopost benim için çok daha fazla çalışma yaptık birçok ek kullanıcı grupları eklendi ki. It wasn't güçlük verdim sonunda özür dilerim

vBET
02-07-12, 19:43
Merhaba. Çeviriler bu kullanıcı grupları çalışabilir - sadece bazı çeviriler eklentileri devre dışı bırakmak için gereklidir. Eğer ilgileniyorsanız size bilgi gönderebilirsiniz:)

Ayrıca unutmayın ki bu kullanıcı grupları tarafından vBET otomatik olarak yönetilir ve değil değişmek o yüzden izinlerden yalnızca ek kullanıcı grupları, diğer kullanıcılar kullanıcı grupları oluşturmak.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1