PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Vbseo meta içerik açıklamasında yanlış kodlama

krisp
17-01-10, 01:00
Danish forum turkish bir yazı: Klassisk fåreskindsjakke ("")

Vbseo meta içerik açıklamalar kaynak dilde doğru, ancak İsveç ve cila [URL = "Kożuchem Classic [/ url] gibi diğer diller için yanlış kodlama içerir:

<meta name="description" content="Szukam classic kożuchem. Myaa&gt; la ™, Å ¼ e Redford: Znaleziono Tych cha, Opaka ³ w w NY, ale nie Wiemer, co zrobić jakoÅ&gt; ci: http://www.rafelshearling.com/ Lefty myślę Redford: Found these guys w Nowym Jorku, ale mieć" />

nb vbenterprisetranslator_inpost_translate sadece tercüme doları içerecek şekilde düzenlenebilir - başlık kaynağı ve içeriği etrafında lang = tr etiketleri ile ingilizce

vBET
17-01-10, 13:38
Vbseo seçeneği ayarı nedir: "'META KEYWORDS' İçerik değiştirilsin mi?"

krisp
17-01-10, 15:03
Bu "evet"

vBET
17-01-10, 15:44
BB kurulum kılavuzuna göre:
(Gerekli) "'META KEYWORDS' İçerik değiştirin" seçeneğini kapatın

Söyle bu değişimin çalışma yapmak.

krisp
17-01-10, 15:48
Hiç fark etmez.

Biraz garip görünen bir şey:

showthread bu gibi görünüyor:

<meta name="description" content="xxx $thread[title] xxx" />
<meta name="keywords" content="thread[title] $vboptions[keywords]" />

<title>$thread[title]<if condition="$pagenumber>1">
- side $pagenumber</if></title>

Xxx eklenen - Ben xxx ve $ thread [title] 'e bakınız Yüklü başlık değil içerik. Satırı kaldırırsanız Ama sonra meta içerik hattı gerçek meta içerik açıklama ile birlikte disapreares.

vBET
17-01-10, 16:21
Tamam bu yüzden biz bu araştıracağız:)

Ayrıca bu garip değil - vBSEO değerini geçersiz kılar

Michael
17-01-10, 22:01
Bu bir çok alıyorum. Bizim kaynağı içerik = "" backslashed's:

<meta name="keywords" content=\"Teen Forums, les forums d'aide teen, teen chat, forum adolescentes, les adolescentes enceintes, les adolescents, les adolescents essaient de concevoir, de dépression chez les adolescents, les sévices, les conseils de suicide, la violence physique, les grossesses précoces, les fréquentations et les relations, la sexualité adolescente, la puberté, des forums des conseils ado" />

krisp
17-01-10, 22:37
Ben sadece yeni bir konu - vbseo içerik alamadım böylece ve showthread bir istisna yarattı =

Şimdi Google endeksli ve linkinin altında metin başlık için arama yaparken çok irellevant.

Ben bu konuları bir şey posted ancak kaynak dil, Google'ın arama sonuçları kadar kötü gösteriyor ki anlamına yılından bu yana öncelikli olması gerekir sanırım ...

vBET
18-01-10, 00:37
TODO listesi içinde kalın

vBET
21-01-10, 20:09
Bu bir çok alıyorum. Bizim kaynağı içerik = "" backslashed's:

<meta name="keywords" content=\"Teen Forums, les forums d'aide teen, teen chat, forum adolescentes, les adolescentes enceintes, les adolescents, les adolescents essaient de concevoir, de dépression chez les adolescents, les sévices, les conseils de suicide, la violence physique, les grossesses précoces, les fréquentations et les relations, la sexualité adolescente, la puberté, des forums des conseils ado" />

Bu ters eğik çizgi konu (3.3.1 'de dahil edilecektir) için hızlı bir düzeltme:
1. açık / / vbenterprisetranslatof_functions.php
2. Orada bul:

$output =& vbet_replaceFirst('<meta name="keywords" content="'.$keywords.'" />', '<meta name="keywords" content=\"'

3. Tarafından değiştirin:

$output =& vbet_replaceFirst('<meta name="keywords" content="'.$keywords.'" />', '<meta name="keywords" content="'

vBET
21-01-10, 22:35
Hiç fark etmez.

Biraz garip görünen bir şey:

showthread bu gibi görünüyor:

<meta name="description" content="xxx $thread[title] xxx" />
<meta name="keywords" content="thread[title] $vboptions[keywords]" />

<title>$thread[title]<if condition="$pagenumber>1">
- side $pagenumber</if></title>

Xxx eklenen - Ben xxx ve $ thread [title] 'e bakınız Yüklü başlık değil içerik. Satırı kaldırırsanız Ama sonra meta içerik hattı gerçek meta içerik açıklama ile birlikte disapreares.

VBSEO tarafından tanımı yeniden yazma açık içerik sadece bir kısmını orada başlık görmezsiniz.

vBET
21-01-10, 22:36
Danish forum turkish bir yazı: Klassisk fåreskindsjakke (http://www.thegame-online.dk/showthread.php?t=14258)

Vbseo meta içerik açıklamalar kaynak dilde doğru, ancak İsveç ve cila Kożuchem Classic (http://www.thegame-online.dk/pl/showthread.php?t=14258:) gibi diğer diller için yanlış kodlama içerir:

<meta name="description" content="Szukam classic kożuchem. Myaa&gt; la ™, Å ¼ e Redford: Znaleziono Tych cha, Opaka ³ w w NY, ale nie Wiemer, co zrobić jakoÅ&gt; ci: http://www.rafelshearling.com/ Lefty myślę Redford: Found these guys w Nowym Jorku, ale mieć" />

nb vbenterprisetranslator_inpost_translate sadece tercüme doları içerecek şekilde düzenlenebilir - başlık kaynağı ve içeriği etrafında lang = tr etiketleri ile ingilizce

Düzeltildi. 3.3.1 dahil olacak

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1