PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Satın Sorular / yükleme

fernando
15-05-12, 16:07
Merhaba, vBulletin ve mods için oldukça yeni ve öylesine ı-si olmak birkaç soru.

Bu eklenti/eklemek-üstünde satın almak istiyorum ama o yine de şu anda tam olarak desteklendiğinden emin olun istiyorum. Bir arkadaşım onun site için bu satın aldı, ama o did değil almak o iş için gerekli aktivasyon kodu. O da birkaç kez destek başvurmadan çalıştı ama herhangi bir Yardım almadı.

Bu gördüğüm en iyi çevirmen olarak bu satın almak istiyorum, ama herhangi bir yükleme sorun istemiyorum. Böylece sen-ebilmek install için beni-e ile harekete geçirmek için gerekli doğru kod yükleme desteği ile eklenti satın alacağını.

Ayrıca neden arkadaşım herhangi bir destek için onun etkinleştirme sorunu almıyor olması sorabilir miyim? O kendi kodu-ebilmek değil bulmak ve almak o için birkaç kez, e-postayla. O da bu foruma mesaj yapmaya çalıştı ama mesajlar burada görünmüyor. Büyük ölçüde yani Yanıtınız büyük takdir çok yakında benim forum yüklü bu eklenti olsun isteriz.

Teşekkür ederim.
Fernando

r.dziadusz
16-05-12, 21:58
Selam
Yükleme hizmeti satın alırsanız Instalation hizmeti hakkında endişelenmenize gerek yok bütün Instalation yerine:) - yapacağız.

Senin arkadaş sorun hakkında. Biz sadece bizim forum - tüm destek yapmak ve böylece vermedi diye görülen görevinden sonra sadece o yazdı moderator, her yeni kullanıcının mesaj gerekir. Biz her sonrası en kısa zamanda cevap.

İşte benzer durumlar olduğu konu oldu (belki de budur, arkadaşınızın sonrası) tıklatın (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2950-purchased-but-no-license-key-no-help-vbet-very-unhappy.html) - se çalıştığımız yardımcı olabilir, ama orada kullanıcıdan yanıt:)

Alex69
04-03-14, 16:17
Merhaba, nasıl yüklemek ve ürünü etkinleştirmek için sürer? Bana sadece 5 dilde, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, alır diğer diller için şu anda ilgilenmiyoruz.Ayrıca bu ürünlerin aktif hale nasıl bilmiyorum çünkü eğer kendinizi API harekete geçirmek, özgür olun sizden.

vBET
11-03-14, 09:49
Bu eklenti/eklemek-üstünde satın almak istiyorum ama o yine de şu anda tam olarak desteklendiğinden emin olun istiyorum. Bir arkadaşım onun site için bu satın aldı, ama o did değil almak o iş için gerekli aktivasyon kodu. O da birkaç kez destek başvurmadan çalıştı ama herhangi bir Yardım almadı.

Hikaye onu SAHTE olduğunu yazdı. Ve tanımak kolaydır için oldu sen bizi aldattı, çünkü aktivasyon kodu (lisans kodu) mevcuttur, her müşteri için indirme sırasında sayfa indirme linki yakın. Böylece arkadaşınız eğer o vardı onu görmek için indirilen ürün.
Ayrıca herkes doğru değildir müşterilerinizin yardım alamadım HİÇ. Biz her zaman yanıt forum mesaj bu kişi tarafından ve sadece kendiniz kontrol edebilirsiniz giderek thread iş parçacığı tarafından.

Böylece açıklığa kavuşturmak için destek vermekteyiz BB var ve bu size destek forumu.

vBET
11-03-14, 10:08
Merhaba, nasıl yüklemek ve ürünü etkinleştirmek için sürer? Bana sadece 5 dilde, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, alır diğer diller için şu anda ilgilenmiyoruz.Ayrıca bu ürünlerin aktif hale nasıl bilmiyorum çünkü eğer kendinizi API harekete geçirmek, özgür olun sizden.

Kurulum önemsiz - sadece dosya upload server ve product.xml tarafından Admin CP. Hala yapılandırmak zorunda bb. Gerekli seçenekleri açıklanmaktadır readme dosyasına bakın.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1