PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: destek soruları

cosy
12-01-10, 18:35
i destek ile ilgili bilmek istiyorum:
ne zaman çerçevesi desteği kapsar?
pek çok kişi hasta durumda BB destek verebilir misiniz? veya forumlarda cevap vermek mümkün

vBET
13-01-10, 22:39
Destek için herhangi bir zaman çerçevesi vardır. Müşteri bize destek olsun. Tabii ki, yeni sürümleri, eski sorunları için çözümler gibi bazı BB sürümü eskimiş olacak (çok eski) o zaman yapılan güncelleme için tavsiye edecektir.

"Kişi" açıklayınız.

Konstantin
19-02-10, 14:21
"Kişi" açıklayınız.

kişi - İnsanlar

vBET
19-02-10, 15:12
Açıkçası biz Jelsoft, henüz vBSEO ekip olarak büyük değil;) Şu anda resmi destek söz ediyorum ve gerekli olması durumunda, bu alanda olası yardım var.

Çoğunlukla destek 24 / 7, her gün değil verilmiştir ama her gün. Tatillerde ya da bir kez birkaç hafta sonları ortalama mesajları biraz daha beklemek olacağını ortaya çıkabilir, çünkü çoğunlukla yazdı.

Bu cevap sizi tatmin umuyoruz:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1