PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Satın alınan lisans anahtarı yok ve hiçbir Yardım'dan çeviriler - çok mutsuz ama

evankreiner
24-04-12, 15:46
Merhaba, son zamanlarda istemcinin forum vBET satın ama hiçbir lisans anahtarı herhangi bir e-postalarda alýndýðý zaman. Ben destek temas (contact[at]vbenterprisetranslator[dot]com) ve bu konuda yardım aldık. Ben bunları 3 kez temas ve kimsenin cevap. Orada da hiçbir telefon # bu sitede.

Bu ürün, bir ranza ürün ya da bir şey mi? Nasıl destek ulaşamıyor, hiçbir telefon numarası ve öğle vakti irtibata bana geri? Nasıl bir lisans anahtarı verilmemiştir? Bu ürün benim Forum olmadan işe yaramaz.

Hiç kimse bu konuda bana istiyorsa, kim için şikayet? Better Business Bureau? Ben oldum asla koştu önce bu sorunları öylesine Im'kayıp. Çok mutsuz olsa.

r.dziadusz
24-04-12, 22:39
Selam
Tüm çeviriler desteği bizim forumda yapılmış olduğunu unutmayın. Derin Üzgünüz size desteğimiz ile memnun değildir. Yaptığımız tüm desteği bizim vBET çünkü postaları spam olarak etiketli arızî olabilir. O ilk sorun giderme yazı, yani şimdi üzerinde biz sorunu çözmek için elimizden geleni.

Lisans anahtarınız var gördüğünüz gibi. Sen-meli muktedir hangi ürünümüzü satın aldıktan sonra alması gereken posta lisans anahtarınızı bulun.
Şimdi niçin almazsınız kontrol eder

r.dziadusz
24-04-12, 23:08
Lütfen bu http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php adlı ilk sütunda kontrol edebilir
Ruhsat anahtar / url - daha önce isimli lisans # / url - biz değiştirmek sağlayan adı lisans anahtarı olan bu tür bir sorun ile ilk:) sonrası sonra daha kolay bulma

Üzgünüz, bu rahatsızlık karşı karşıya olduğunuz.

Mutlu etmek farz edelim bilmek eğer sen are güçlü-e doğru bulmak o:)

evankreiner
17-05-12, 16:07
Merhaba, eyvallah için yanıtlar. Ben kısa bir süre için çünkü kimse benim emails birine yanıt ve üzgün neden bu vazgeçmiş. Herhangi bir yardım için e-posta yoluyla iletişim için söylendi ve deftere nakil öncesinde birkaç ileti forumunda gönderdi.

Foruma gönderilen almak iletinin her zamanki gecikme süresi nedir? Bu yazı gönderdikten sonra geri birkaç gün için kontrol ve böylece hazır vazgeçmek ve bana geri almak için teşekkür ederiz ama ürün bir şikayet dosya foruma, yayınlanmıştır değildi! Ben sadece Sorular forum şimdi yayınlayacağız.

r.dziadusz
24-05-12, 23:52
Merhaba, onun genellikle bir sonraki gün ama biz sadece insanlar ve:(çok üzgün olduğu için bir şey özledim olabilir.

evankreiner
18-06-12, 19:55
Merhaba - Web sitesi burada aşağı ve yapılmış veya çok yavaş birkaç hafta, yani bu yanıt vermek zor oldu.

Sorunun çözümlendiğini ve kurulum - her şey ama ı-si olmak a yeni sorunlar şimdi hakkında bir yazı yapacak. Teşekkürler!

m_jankowski
18-06-12, 21:17
Merhaba,
Sorununuzu diğer iplik içinde çalışıyoruz.
Sunucu çökmesi, bu iplik okuyun: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/3110-vbet-server-updates.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations